Wpis z mikrobloga

Przebrnąłem przez 4 sezon a ona dalej irytuje - jest narratorką całej historii, a sama nic nie wprowadza do planów / historii tylko pychę, nieprzewidywalność i burdel fabularny.

Nie będę spoilerował ludziom którzy dalej tego tasiemca męczą.
Ja sam jestem zawiedziony, że zacząłem oglądać 3 sezon, bo niestety jak coś zacznę oglądać to muszę wszystko obejrzeć. I tak będę musiał się jeszcze męczyć.

#domzpapieru #lacasadepapel
trzeci - Przebrnąłem przez 4 sezon a ona dalej irytuje - jest narratorką całej histor...

źródło: comment_1588329292ZnfNes6qQIECsmBV3QycUW.jpg

Pobierz
  • 8
@trzeci: Jakby nie było irytujących i wk..wiających postaci, to serial byłby nudny. Gdyby nie ona, pierwszy skok trwał by 5 odcinków a drugi 3 odcinki + obyłoby się bez ofiar. Ale nie byłoby 3/4 fabuły.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@trzeci: ja wczoraj zakończyłam czwarty sezon, też nie lubię Tokio i też jestem zawiedziona.
Ogółem ten serial ma w sobie coś takiego, że bardzo chcesz go dalej oglądać, mimo że doskonale wiesz, że jest słaby (przerysowane postaci, co chwilę jakieś romanse w trakcie napadu :D, przerysowane dialogi, często brak logiki w działaniach/zachowaniu postaci - ja często miałam facepalma). Na plus muzyka, dużo ładnych kadrów, ciekawe momenty (np. podobał mi się moment