Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie ankiety, którą zapostowałem tutaj https://www.wykop.pl/wpis/49116003/ciekaw-jestem-waszej-opinii-zwlaszcza-kobiet-pokaz/

Ponad 30% zagłosowało że penis o wymiarach 15cm długości i 14cm obwodu jest powodem do wyśmiania przez każdą kobietę. Można zatem przypuścić, że aż 1/3 kobiet gardzi takim rozmiarem penisa. Możliwe, że jest ich nawet więcej, gdyż wśród ankietowanych mogli być też trolle, kilka dziewic i prawiczków.

Jest to definitywny koniec dla małych penisów. Czas się z tym pogodzić i zająć się czymś innym niż próba zaistnienia w życiu seksualnym.

  • 51
14cm obwodu to 5.5 inches dzbany. Dobra, wy musicie trollowac

wsadź sobie zużyta rolkę papieru toaletowego do ryja, ona ma jakoś 13.6cm obwodu. Widzisz ile to jest? XD


@PrzegrywWykopek:
no i tyle mam akurat, chyba że coś źle mierze, ale według miarki krawieckiej tyle jest. Rolka mi się nie mieści własnie bo jest jakby węższa
no przy takim rozmiarze to przecież zapomnij o analu typie, to jest sporo, z lodem też będzie problem, bo loch boli buzia szybko przy 14 plus lub będzie miała problem w ogóle wsadzić go do buzi


@PrzegrywWykopek:
#!$%@? czyli mam za krótkiego i za grubego #!$%@?, laski wyśmieją dłgugość i przestraszą się grubości, co za porażka
@PrzegrywWykopek: Akurat mam opakowanie po hairvity i ma ono obwód akurat 16 cm. I tak to jest dużo ale jak sam zdążyłeś zauważyć nie jest wcale nierealne jak początkowo zdaje się sugerowałeś + przekrój poprzeczny fiuta nie ma zazwyczaj kształtu koła co dodatkowo ułatwia zmieszczenie go w paszczu.