Wpis z mikrobloga

  • 3
@MaddoxX1911 Mhm, a jakby było akurat idealnie przez cały rok to znowu #!$%@? bo nadpodaż i ceny za małe. A trzeciego Fendta trzeba spłacać, bo somsiad też ma trzy.
  • Odpowiedz
@Mekki: i tak się kręci ten #!$%@?, nie dogodzisz

chociaż tyle że rolnicy faktycznie coś produkują co ma sens i trafia na rynek, bo banana się u nas nie da niestety to muszą przywozić xd, tak nawiązując do węgla

fendt to nie problem kiedy kupujesz hektar za 100k xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mekki: trudno się nie zgodzić ( ) szkoda ze ta grupa ma taki sposób komunikowania swoich problemów i potrzeb, na zasadzie dajta bo nam się należy, ale nikomu się nic nie należy na wszystko trzeba sobie zapracować. Zrozumiał bym jak oni by zaczęli komunikować jakoś po ludzku a nie z zadaniem na start a jak nie to strajki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kubosinho: wszędzie jest dobrze wieśniaku. Ja ostatnio raz ubogiego rolnika widziałem przed wejściem do UE i wiem co mówię bo pochodzę ze wsi. To że większość rolników to cymbały co kasę na domu i samochody przewalają to nie znaczy w sektorze źle się dzieje. Co co inwestowali z głową nie narzekają. jesteście po górnikach druga najbardziej pogardzana grupa, której zawsze źle i wyciąga łapy po moje pieniądze a nawet zwykłego zus
  • Odpowiedz
@Mekki A wy w mieście to niby tacy uczeni, a wszyscy debile i chamy xD A tak serio to nie wrzucaj kolego wszystkich do jednego worka, bo prawdziwy rolnik, który ma głowę na karku na pewno nie jest roszczeniowy. Z jednej strony mogę ci przyznać rację że większość rolników to straszny syf społeczny, ale z drugiej strony pomyśl o tych co się starają, nie płaczą z byle powodu i nie kombinują jak
  • Odpowiedz
@Kubosinho:

@rouli: hahaha to pokaż mi gdzie jest dobrze. W ciągu tygodnia cena tucznika poleciała mi o złotówkę w dół. Mleko o 10 groszy w ciągu miesiąca. Na prasę zbierałem już jakiś czas i teraz przyszedł czas zakupu. Ratuje mnie brak kredytu

Ceny nie są stałe bo tak działa wolny rynek. Czemu w Waszym rolniczym świecie jest takie zamiłowanie do kontroli cen? Jakie są ich skutki można pokazać chociażby na
Wurmloch - @Kubosinho: 
 @rouli: hahaha to pokaż mi gdzie jest dobrze. W ciągu tygodn...

źródło: comment_15883268350hdyh6Xe3m0DLOe023T9n3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz