Wpis z mikrobloga

Taki tip od mieszczucha: ja i moi znajomi juz nie chcemy w miesko, nie chcemy teoich swinek chrum chrum, teraz chcemy roslinnej alternatywy.


@onuceSzatana: A tobie się jełopie wydaje, że każde jedno gospodarstwo zajmuje się trzodom? xD A co będziesz żarł jak się skończy moda na wpierdzielanie trawy? Gruz? xD Czy wrócisz do chum chrum, jak celebryty w telewizji będą się zajadać schabowym?
  • Odpowiedz
hahaha to pokaż mi gdzie jest dobrze. W ciągu tygodnia cena tucznika poleciała mi o złotówkę w dół. Mleko o 10 groszy w ciągu miesiąca.


@Kubosinho: spokojnie, poczekaj do sierpnia, wtedy wszystko bedzie drozsze. Tak w biznesie jest ze raz ceny rosna a raz spadaja. Nie ma co panikowac.
  • Odpowiedz
  • 3
@rolnik_wykopowy Jak rząd zacznie organizować interwencyjne skupy wykopów i wprowadzi dopłaty do zakupu rototiltów i agencję dającą gwarancje kredytowe dla młodych operatorów koparek będziemy mogli podyskutować.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Nawet jeśli ludzie przestaną jeść mięso, to nie wiem czy wiesz, ale zboża też produkuje rolnik. A więc bez rolnika mój drogi to się zesrać możesz, i nie chodzi mi o to, że macie dawać dopłaty ze swoich i że nam się wszystko należy, wystarczy trochę szacunku dla tego zawodu bo to dzięki nam masz co jeść
  • Odpowiedz
@kurt_hectic: sporo pieniędzy moze się obracac u takiego rolnika, ale realny zysk nie jest juz taki duzy właśnie przez to ze ciążą na nim raty za ziemię czy nowe maszyny
  • Odpowiedz