Wpis z mikrobloga

Witam całe społeczeństwo Wypok.ru . Jestem tu z wami od dawna tyle ze się nie udzielam za bardzo(bierny szperacz). Wiem ze lato się zbliża i każdy kto ma kawałek ziemi cośtam sobie Ssieje( zioła, ważywa ofc;) . Najlepsze natural to jasne. Nie każdy ten ogródek jednak posiada. Lecz jest na to rozwiązanie. Mój kumpel ostatnimi czasy stworzył system bezglebowej uprawy roślin stosowany w Państwach mało powierzchniowych np. Urugwaj. Jest to super rozwiązanie dla domów jak i restauracji. Zajmuje niewiele miejsca natomiast zbiorami można się cieszyć cały rok bez względu na porę roku.Jedyne co potrzebujemy to prąd, woda oraz miejsce w pokoju ~ 1m2. Jest to system Aeroponowy całkowicie i od podstaw zrealizowany budowany rzez jedna osobę w małym miasteczku na Podkarpaciu. Nie jest to zbyt populrne w Polsce, ale praktyczne i użytkowe. Kumpel realizował projekt coś koło ~ 2 lat. Trochę zajeło mu dopracowane AeroTower. Kilkanaście sztuk już znalazło swoich odbiorców, którzy są mega zadowoleni z produktu. Zapraszam do http://aerotower.pl/, może był by ktoś zainteresowany Polską produkcja owej wieży. #ogrodnictwo #diy #majsterkowanie #zdrowie #biznes
Pobierz Taczka - Witam całe społeczeństwo Wypok.ru . Jestem tu z wami od dawna tyle ze się ni...
źródło: comment_15882933912OFRO3BHCUhGNEk0P1TAUu.jpg
  • 3