Wpis z mikrobloga

Grając bez konta premium na Linii Frontu, dobiłem 9 poziom zarabiając ponad 1.100.000 kredytów dwulufowcem i M4 49 rozgrywając ledwie kilka bitew. Przyznam, że jak na mój budżet to ogromny urobek - nie spodziewałem się, że można tyle zarabiać w tym trybie.
#wot
  • 10
@IdillaMZ: z premką grając tankami premium bez niczego da się zrobić około 300-400k na bitwę, używając rezerw osobistych i klanowych można podejść pod 800-1000k. Niestety ja za FL nie przepadam, robię tylko do 15 poziomu i do widzenia. Wolę zarobić po 100k na normalnych randomach.
@WybuchowyCzajnik: bez tych wszytskich rezerw i gry w plutonie nawet nie warto wchodzic na FL. 300k za 25 minutową gre to nie jest jakoś dużo, a bez premki to szkoda strzępić ryja. W tamtym roku grając drzewkowymi pojazdami za 15k dmg zarobiłem 120k brutto xD.
a pomyśl że z premką, grając premkami i z rezerwą na kasę robisz jakieś 1-1,5 mln na godzinę


@Kaczorra: Nie żebym się czepiał, ale tyle samo zrobisz na randomach. Średnio trwają po 6 minut, w godzinie zmieścisz takich bitew 10, z premką i rezerwami bez większego trudu można przebijać granicę 100k+ srebra na czysto = minimum milion zrobiony.

Niesamowite zarobki na FL to mit, tak po prawdzie - sprawdźcie ile średnio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mnik1: średnio 100k na sześciominutową bitwę? To chyba zakładając, że wszystkie wygrywasz i zawsze jesteś top3 w bitwie, a tego nikt Ci nie zagwarantuje. Tak samo zresztą jak długości trwania bitew losowych. Bardzo optymistycznie do tego podszedłeś, w rzeczywistości nie ma szans na takie wyniki.
@mnik1: Nie wychodzi tyle samo. Bez konta premium bardzo ciezko o jakikolwiek zarobek. Tutaj jestem w stanie robic topowe wyniki, generalow ciezkimi czolgami bez amunicji premium, bowiem wiekszosc graczy preferuje miekkie medy, jakies progetto itp. ktore sa raczej latwym celem dla mojego dwulufowca.
Nie żebym się czepiał, ale tyle samo zrobisz na randomach. Średnio trwają po 6 minut, w godzinie zmieścisz takich bitew 10, z premką i rezerwami bez większego trudu można przebijać granicę 100k+ srebra na czysto = minimum milion zrobiony.


@mnik1: Wtedy to muszą siadać bitwy po 4k mieszanych mając jeszcze włączone bonusy do zarobku oraz konto premium. Inaczej to będzie maks milion bądź lekko ponad milion na godzinę, ale jeszcze trzeba