Wpis z mikrobloga

No i się skusiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najnowszy Xiaomi Viomi V3 już w drodze do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następca Viomi V2 Pro
Chyba lepszy robot nie jest obecnie dostępny
-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

➡️Jestem zakochany w Viomi V2 Pro, zwłaszcza w jego mopowaniu. Miał być dla członka rodziny, ale został u mnie. Jak pojawił następca - Viomi V3 musiałem go mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ma wszystko co najlepsze w poprzedniku. A do tego dużo większa moc, dużo większa baterie, sztuczna inteligencją i lepsze trasy. Plus funkcja sterylizacji (jony srebra zabijają 99% bakterii).

Chyba lepszy robot nie jest obecnie dostępny w tym budżecie.

➡️Viomi V3 kosztuje mniej więcej tyle co Roborock S6, ale wygląda na dużo lepsza opcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
⏩539.99$
Dostawa z Niemiec kurier kilka dni
Mój dziś od razu wysłany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️Tymczasem Viomi V2 Pro
⏩359.99$
Dostawa z Niemiec

Tu moja recenzja i inne info o robocie( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️Działa też oficjalny serwis Viomi w Europie

#xiaomi #viomi #viomiv3 #viomiv2pro #odkurzacz #mirobot #gearbest st


sebekss - No i się skusiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najnowszy Xiaomi Viomi V3 już w drodze do mn...

źródło: comment_158827487815gzYEpi0QvSmvia9kbV9M.jpg

Pobierz
  • 15
@epic_25: zdecydowana większość zostaje. Mam teraz w domu Roborocka s6 i Viomi v2 Pro. Teraz jak będzie V3 coś pewnie pójdzie dalej. Sprzedsm albo dam rodzinie.

Czasami też biorę rzeczy na zlecenie jakiegoś członka rodziny czy znajomego. Recka i idzie do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@andromenda zależy od trybu, czy odkurza z maksymalną mocą ssania, też mopowanie na jodełkę zjada więcej baterii niż zwykle. Ale tak myślę, że tak minimum 70m2 powierzchni do sprzątania (czyli ok 80m2 podłogi, bo wiadomo, że odchodzą meble, kanapy itd) na najwyższych ustawieniach. Na niższych ok 100m spokojnie.