Wpis z mikrobloga

Rozdrap zaognione miejsca na czole jak idiota (bo cię swędzi); spójrz następnie w lustro; patrz w nie z łzami w oczach (bo wyglądasz jak #!$%@? cętkowany kot); usiądź przed komputerem i stwórz mema na bazie Steven Crowder's "Change My Mind", ażeby się poddać wykopowemu samobiczowaniu i wyładować frustrację. Jeśli dalej będę popełniał tak idiotyczne błędy, to nawet słońce mi nie wygoi zaczerwienionych miejsc i ludzie w robocie dalej będą na mnie patrzeć jak na trędowatego.
#przegryw #luszczyca #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Rozdrap zaognione miejsca na czole jak idiota (bo cię s...

źródło: comment_1588260276P7gTs2o9pPWRd77YSW0HPe.jpg

Pobierz
  • 4
@lanekrasz ciśnienie, bóle brzucha i kłopoty z wątrobą i woreczkiem żółciowym, na początku straszne pieczenie na dłoniach i stopach, włosy rosną na potęgę wszędzie, ginekomastia, do tego unikaj słońca, RTG bardzo niewskazane (a musiałem mieć TK), strzeż się zakażeń (krótko po rozpoczęciu zapalenie pęcherza), hipomagnezemia, uważaj na nerki, bo je leczenie dobija. To w moim przypadku - skutki immunosupresji. Ale poprawa skóry jest niesamowita. A wcześniej absolutnie nic nie pomagało że słońcem