Wpis z mikrobloga

@promateosz: w dużym skrócie są kompletnie nie profesjonalni.

Przykładowo teraz mają jakąś #!$%@?ą zabawę i ludzie dzwonią do studia i drą ryja. Tak, dosłownie dra ryja a ci w radio do tego echo jeszcze puszczają. I to nie jeden przypadek tylko już to kiedyś słyszałem wieść to musi być częściej.

Sporo jest takich kwiatkow, jakichś głupich nie śmiesznych telefonów co u nas pato streamerzy się w to bawią lol.

Co mnie
@promateosz znaczy ja mówię o bbc radio one. Ale o której mają te zabawy i te audycje to nie wiem. Tv z uk w ogóle nie oglądam. Czasami mi sie jakis nagłówek rzuci w oczy to popatrzę ale to tyle.

BBC radio ogólnie jest z pieniędzy za abonament radiowo telewizyjny tylko ze porównując z Polska ten abonament płaci duża większość.

Dlatego w tej stacji nie ma w ogóle reklam i zamiast tego
@johnmorra:

słuchanie radia BBC 1 lub 2


xDDD
Zmień to gówno, bo dwie podstawowe stacje radiowe w UK to jest jakiś dramat. Zawsze mnie łapie cringe przy tych świnskich odgłosach lub innych słabych żartach. Nawet sami lokalsi ich nie lubią. Na FB powstała nawet strona "Society of people who don't like Steve Wright and his big show." xD

Polecam natomiast BBC Radio 6 Music, które trzyma poziom i puszcza bardzo alternatywną