Wpis z mikrobloga

właśnie przyleciał do mnie kit eduard z migiem 21 w profipacku. Czemu ja nie wiedzialem o tej firmie 5 lat temu jak wydawalem kase na gówna od revella i zvezdy. I czemu robią tylko samoloty :(

z ciekawostek 140zł za model z 2013 roku, kolorowe blachy do kokpitu, blachy na zew, maski i kolorową instrukcję.


#modelarstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deiks: fajnie to jak zrobią profi kita miga 21 w 1:48 to sie zastanowie ( ͡º ͜ʖ͡º)

a tak poważnie to pierwszy samolot a te zestawy mają swietną opinię to i jestem bardzo milo zaskoczony kompletnością zestawu w porównaniu do tego sklejalem do tej pory. Dla amatora w zupelności wystarczy i zaoszczedza masę klopotów z szukaniem i kompletowaniem dodatków (np. do tej pory nie wiem
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie no wiem, smieje sie z tych reporting names natoskich.. 21 to fishbed (cokolwiek to jest xD) ale są lepsze kwiatki su 17/22 fitter (monter?) albo TU28 fiddler (skrzypek xD) Mig27 flogger (biczownik). Chociaż najśmieszniejsze jest jednak nazywanie ciężkiego smigłowca desantowo szturmowego łanią.
  • Odpowiedz