Wpis z mikrobloga

#pocztapolska juz testuje wysylke pakietow wyborczych.

W poniedzialek wyslano mi list polecony firmowy z allegro i dzisiaj... Dotarl. Tak pokazuje tracking, ze go odebralem, a go nie mam.

Zadzwonilem na poczte i Pani powiedziala, ze jak listonosz wroci to zadzwoni do mnie.

I generalnie moze nawet nie mam pretensji, ze wydal komus innemu bo to zwykly, ludzki blad, ale bardzo mnie #!$%@? to, ze w przesylce byla czesc do pilarki. Jutro 1 maj, #gryl #piwo potem sobota na prace w ogrodzie i znowu #grill #piwerko #patologiazewsi

Poczta do 15tej. I co? Przesylka trafi do mnie kiedy? Otwarta...

A ja nie bede biegal z pilarka po lesie jak w piateg 13stego bo nie mam brakujacego ogniwa!

Swojo drogo dowiem sie, ktory ze somsiadow otwiera listy adresowane nie do siebie... #cennawiedza #przygoda #poczta #wybory
  • 4
@LysyCham: nie wiem co wydarzyło się w tym przypadku, mówię tylko, że w świetle obecnych przepisów listonosz na prawo wrzucić taki list do skrzynki bez podpisu zarówno na karcie jak i tablecie. Wiele ludzi widzi na trackingu doręczenie i nie wiedząc o tym, że teraz są takie wytyczne, nie rozumie co mogło stać się z listem. Jeśli u Ciebie to inny problemem to życzę pomyślnego rozwiązania.