Wpis z mikrobloga

Czy serwisy już normalnie wymieniają wyświetlacze w mi9t pro na takie bez notcha? xD
I ile trwałaby naprawa gwarancyjna licząc od odesłania do sklepu?
A jeżeli dalej są problemy z brakiem normalnych wyświetlaczy to jaki koszt wymiany u Janusza? Tracę gwarancję? #mi9t #mi9 #xiaomi
  • 4
@Dogecoin: dzwon po serwisach i pytaj, oficjalny serwis w PL powinien miec od reki ekrany.
Mozesz sprobowac tez w micentre z Wroclawia. Ostatnio w tagu pewien mirek tez pisal ze serwisuje telefony, wyleciala mi z glowy nazwa jego strony, poszukaj w #xiaomi, zrobil wpis o zalaniu telefonu.

Naprawa jakakolwiek poza autoryzowanym serwisem = brak gwarancji, tak jest z kazdym sprzetem, wiec jesli masz oficjalna GW w Polsce, to zostaje ci
@PurpleHaze: Ale mój wyświetlacz ani się nie rozbił ani nic z nim nie robiłem, po prostu pewnego razu wstaje rano a na nim permanentny ''tryb nocny" w sensie takim że cały ekran ma pomarańczy odcień i ledwo można cokolwiek zobaczyć więc wnioskuję że na gwarancji naprawiliby mi to za darmo tak?
@Dogecoin: nie napisales co jest z ekranem, zakladalem ze sie zbil albo cos. Takie cudo to oczywiscie naprawa w ramach gwarancji.
Co do sytuacji jesli chodzi o dzialanie serwisu, to nic nie podpowiem niestety, dzown pytaj, moze juz ruszyli, tylko nie zdjeli info ze strony.