Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy miewacie sny erotyczne niezgodne z waszą orientacją seksualną? Np. homo śniący o relacji hetero, bądź hetero śniący o interakcji z osobą tej samej płci. Czy macie wtedy orgazm (oczywiście mówimy cały czas przez sen)? Jeśli tak, to jak to odbieracie? Zdarza się wam czuć obrzydzenie do treści tego snu, mimo że budzicie się podnieceni?

Zastanawia mnie na ile to, co nam się śni i kończy się mokrym prześcieradełkiem ma związek z orientacją. Czy zdarza się np. że twardy hetero wyśni relację z tą samą płcią i będzie miał od tego orgazm, itp. Oraz czy takie sny mogą wskazywać na to, że orientacja śniącego nie jest do końca taka jak mu się wydaje (bo np. ją tłumi ze względu na otoczenie).

#seks #teczowepaski #lgbt #seksuologia #biseksualizm #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

Czy masz sny erotyczne niezgodne ze swoją orientacją?

  • tak - jestem homo 28.1% (18)
  • nie - jestem homo 71.9% (46)

Oddanych głosów: 64

  • 23
@dzikop: @AnonimoweMirkoWyznania: aha. no powiem wam że mądrych i doświadczonych to i zawsze dobrze posłuchać.

czy jeżeli mi za przeproszeniem z #!$%@? w nocy nie cieknie, a moja partnerka nie zostawia pod sobą plamy, to znaczy że z nami coś nie tak? serio pytam bo może po prostu nie wiemy a to np. objaw jakiejś choroby
OP: @kelaiblahcim: to nic nie znaczy, może po prostu nie macie takich snów, żadna patologia. Natomiast polucje i sny erotyczne wywołujące orgazm (a co za tym idzie zostawienie plamy) to nie jest coś zarezerwowanego dla dojrzewających dzieci i zdarza się w każdym wieku.

@Niezgodny: w sumie ciekawe, w ogóle kwestia preferencji pasyw aktyw jest ciekawa i to temat na osobną dyskusję :D ale z dziewczynami nigdy nie miewałeś takich
no okej, "to nie tylko żółte" zdrowemu ciałem i na umyśle chłopu w nocy raczej nie "cieknie"... #!$%@?, opie, czy ja właśnie odpisałem na zarzutkę?


@kelaiblahcim: To jest normalne rzecz. Poczytaj sobie o polucji. Erotyczny sen może skończyć się wytryskiem i nie ma w tym nic nienormalnego, a o tym przecież jest mowa. Na wikipedii nawet filmik jest.