Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi proszę jak można z własnej nieprzymuszonej woli pić piwo. Przciez to obleśne , gorzkie i śmierdzi potem od ciebie jak od menela. Nie mogę tego pojąć . W wieku 16 lat myślałem że z czasem mi posmakuje , 20 dalej nie, teraz 25 i dosłownie nienawidzę go jeszcze bardziej niż wcześniej. Jeżeli chce się #!$%@?ć kupuje czysta wódkę. Jest równie obleśna ale popijasz i zapominasz. Czy wy to pojecie bo ja serio wam smakuje czy hehe biwko sobie szczele jestem super.

#biedronka #promocje #piwo
  • 86
Częstował mnie jakimiś różnymi dziwadłami i zadne nie przypadło mi do gustu


@bugzer: Po prostu masz niezbyt wyrafinowany smak, co nie jest niczym złym, ale po co nakręcać dyskusję czy coś jest dobre czy nie?
@bugzer mam to samo cumplu. Byłem abstynentem do 18 r życia (katolicyzm motzno, ale już mi przeszło) i do dzisiaj nie przepadam za piwem. Piję tylko jak spotykam się że znajomymi w knajpach. Pierwsze jakoś przemecze, a potem jak już alkohol zadziała to obojętnieje mi smak i następne jakoś wchodzą.

#!$%@? mnie też strasznie, że piwo to najtańsze co możesz wypić bardzo często w restauracji. Jesz se obiad i albo zamawiasz 200ml
@bugzer: Polecam nie spożywać alkoholu, ewentualnie lampka wina do obiadu raz na jakiś czas. Chociaż nie muszę przełykać tego gówna, a później z rana zdychać i rzygać. Życie jest piękne :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugzer: bardzo fajnie w gorący dzień wypić albo po obiedzie, jak nie smakuje to mogę polecić mix z cola tak 10% do szklanki.

Albo nie pić i nie oburzać się. Ja nie rozumiem kawoszy, whisky latami nie piłem i jakoś nie robię z tego afery
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugzer: ja na przykład sklepowych piw nie lubię, kwaśne takie i gorzkie wszystkie smakują tak samo. Ale takiego domowego hefe-weizena to chętnie wypije, aromatyczny i smaczny. W zasadzie jak już mam pić piwo to robię je sam.