Wpis z mikrobloga

Czy udało się komuś wysnajpic nowego Mercedesa ? 3 dzień siedzę na aukcjach i nic, a przelatują przed nosem co chwila. Druga dziwna rzecz to to że cały czas tego mercedesa wystawia ten sam koleś o nicku Fh4 Goats, chyba z 12 razy pod rząd go wystawił, wczoraj tak samo jeden gracz przez godzinę ciągle wystawiał te amg.
#forzahorizon4
  • 17
@ski3ra: Ja wygrałem na zawodach, ale auto jest na tyle fajne że chciałbym mieć drugi egzemplarz i inaczej go zrobić. Ciężko trafić , również poluje i nic. Podejrzewam ze bedzie jak z Lexem LFA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ski3ra: snajpiłem wczoraj godzinę i odpuściłem, schodzą tak szybko że to się w głowie nie mieści. A LFA kupiłem 2 tyg temu w ciągu 30m, trzecią sztukę udało mi się wyrwać
Udało mi się go zdobyć w końcu na aukcji, kompletnie randomowo. Prowadzi się wręcz genialnie, mega klei do drogi. Tez bym chciał złapać drugą sztukę, ale narazie poczekam bo zdobycie go na aukcji graniczy z cudem. Ostatnio w godzinę zdobyłem 3x LFA i to w śmiesznych cenach bo po około 300k
@jimmyF auta zdobywasz grając i kupując je w sklepie lub na aukcjach. Ja mam czysta podstawową wersję gry i jestem mega zadowolony, nie przeszło mi przez myśl żeby kupować DLC. Nie musisz wydawać realnego sosu na auta w grze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jimmyF: wszystko wygrywasz, wiadomo cześć dlc za szekle realne ale dużo samochodów za hajsik z gry więc luz
Forza na plus i to duży, polecam
Zauważyłem że znaczną różnicę w snajpieniu robi prędkość internetu. Oglądanie filmiku na YouTube sprawiło że aukcja z samochodem wczytywała się 0.5 - 1 sekundę dłużej, a taki czas w tym przypadku jest na wagę złota. Myślę że udało mi się tak łatwo kupić LFA ze względu na to że większość teraz poluje na nowego Mercedesa, więc chętnych na RTR, Trueno czy LFA jest teraz znacznie mniej przez co znacznie łatwiej je złapać.