Wpis z mikrobloga

Znacie Suits? Nie? No to streszczę Wam prawie każdy odcinek:

- Harvey, mamy problem. Gościu taki i taki, który kiedyś u nas pracował / ty pracowałeś u niego kiedyś / był kiedyś naszym klientem nam grozi.
Harvey na to mówi: "Spoko! Załatwię to!". I idzie do Mike'a i mu opowiada o sytuacji. Mike na to sypie jakimś cytatem z filmu i puszczają sobie oczko. No i Harvey idzie do tego gościa co grozi kancelarii i mu mówi: "Słuchaj ziomek, mam na ciebie takiego haka (oczywiście blefuje), że się nie pozbierasz, więc wycofaj ten pozew czy co ty tam se robisz". No, a ten wróg mu na to mówi "No no, weź se tak nie mów Harvey, dostaniecie za swoje, nara!" i się rozchodzą. A spotkali się oczywiście w drodze po bajgle i kawę. No i Mike idzie do gabinetu Spectera i mówi mu "Elo mordo, mam tu takie i takie papiery, załatwimy gnoja". I tak się faktycznie dzieje. Gościu po otrzymaniu od nich tego kontrpozwu czy co tam oni sobie wysyłają mówi: "Nie, nie, przepraszam, chodźmy na ugodę, pliss", ale nic z tego i go załatwiają!

No i tam jeszcze wiadomo, że w międzyczasie pokazują Donnę jak tam mówi do Harveya "Elo, elo, zoba co tutaj mam", a Harvey do niej na to "O jaciekrence, ale ty mnie znasz Donna. Jesteś najlepsza!" i się uśmiechają. I Luis Litt też tam czasem się pokłóci z Harveyem, rzuci tekst o balecie i kąpieli w błotku.

#ogladajzwykopem #seriale #suits #gownowpis
klocus - Znacie Suits? Nie? No to streszczę Wam prawie każdy odcinek:

- Harvey, ma...

źródło: comment_1588195499D279Vf9ceA3BZ6byy27rnY.jpg

Pobierz
  • 3