Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Może zostanę zrugany ale co tam. Nie chce ktoś zamówić ze mną #zegarki Cadisen C1032? To automat chińskiego producenta. W środku siedzi Seiko NH36, szafirowe szkło. Zbiera same pozytywne recenzje jako najlepszy tani automat. Odsyłam do recki np. TUTAJ

Przy zamówieniu min. 2, jeden wychodzi 170zł bo mam zniżkę. Zamawiam na swój adres i wysyłam paczkomatem od siebie.

#aliexpress
Chochla - Może zostanę zrugany ale co tam. Nie chce ktoś zamówić ze mną #zegarki Cadi...

źródło: comment_1588192470BZHPZzZgXeHVAu5n2t2HG2.jpg

Pobierz
  • 14
@Chochla: to ja tylko dopowiem, że ten zegarek to naprawdę dużo zegarka za pieniądze. Mechanizm Seiko w srodku, datownik, bransoleta i szafirowe szkło.
Specyfikacją bije masę zegarków na głowę.
Jeden minus, o którym trzeba powiedzieć to koperta jak i bransoleta jest wypolerowana na błysk. (brak innego wykończenia, np szczotkowanego). I znowu zaleta takiego wykończenia jest to że jak się porysuje (a porysuje się na pewno) to można dość łatwo wypolerować powstałe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chochla: Jakieś dwa miesiące temu zamówiłem sobie właśnie takiego cadisena,
jak za te pieniądze to naprawdę bardzo dobry zegarek :)
Poza wykończeniem na błysk, o którym @AllieCaulfield pisał wyżej i które nawet nie przeszkadza mi tak bardzo jak myślałem, bransoleta ma jeszcze jeden minus: brak mikroregulacji. Ogniwa nie są najmniejsze i ciężko dobrać odpowiednią jej długość. Zależy oczywiście od nadgarstka, u mnie niestety bransoleta albo jest odrobinę za krótka i po
Panowie bo jest nas dwóch pewniaków już. Także jak ktoś jeszcze chętny to zapraszam dzisiaj do 18 bo potem mi żnizka leci i nie będę czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)