Wpis z mikrobloga

Etam, głupoty gadacie. Mam taką największą z możliwych (chyba 4,5 metra średnicy) od jakiś 7 lat. Najlepiej wydane pieniądze ever. I dla mnie, i dla dzieciaków. Jak znam życie, pewnie jeszcze ze 3 lata wytrzyma. Kosztowała 1300, czyli będzie 130zł rocznie za najlepszą zabawkę na świecie. Żadne nowobogactwo, zwykły pragmatyzm. Polecam.
  • Odpowiedz
@korporacion: Ej #!$%@?, to dalej żyje w ludziach. Choć w to nie wierzyłem .....

Teście mają ROD'osa na którym z Żoną pomagamy, siejemy, plewimy, podlewamy, ogólnie ogarniamy to Co Teściom się nie chce lub nie mają już sił. Kupiliśmy na promce w Tesco trampolinę za całe 350 zł - ot podatek przyszedł z dzieciaków, reszta poszła na Xboxa X dla dzieci oczywiście (ʘʘ).

Matko Boska Bolesna
  • Odpowiedz
@korporacion: nowobogackiej? W Danii 3/4 osób które ma dom i dzieci, posiada trampoline w ogrodzie, koszt nowej trampoliny to ok 1500dkk Ø400cm czyli przecietna dniowka, to nie wina trampoliny ale kraju gdzie jej posiadanie jest utożsamiane z dobrobytem. Troche zasmucil mnie ten post, czy w polsce jest az tak zle czy to trol?
  • Odpowiedz
  • 4
7 stów a już trzecie dziecko bawi sie godzinami całe lato. Nawet przy minimalnej to półtora tygodnia pracy i warto a przy dobrej pracy dniówka albo maks dwie
  • Odpowiedz