Wpis z mikrobloga

@Szr1h: zasadnicza różnica jest taka że na reddicie musisz się wysilić żeby dotrzeć do miejsc gdzie znajdziesz chamów i idiotów
na wykopie musisz się wysilić żeby ich nie widzieć cały czas
  • Odpowiedz
Trzy razy na reddicie coś skomentowałem. Za dwa z tych komentarzy dostałem bana na danym subreddicie, za trzeci zostałem zwyzywany.


@MatadorX: i właśnie dzięki takim akcjom nie ma tyle chamstwa na reddicie ( )
  • Odpowiedz
@zastuj Temat aborcji, gender i podatków progresywnych. Były to suby mniej lub bardziej poliyczne. Wypowiedziałem się na jakiś temat i najwidoczniej nie pasowało to moderacji.
  • Odpowiedz
@zastuj: jedno wykopowi w porównaniu do reddita nie można zarzucić - cenzury. Tutaj jak moderacja Bialkova zdejmie post zgodny z regulaminem to kręci się aferę w znaleziskach, poleci parę czerwonych belek ale przynajmniej uświadomi się część użytkowników co maćki z moderacji odwalają. Na reddicie usuną Ci post i możesz się co najwyżej w dupe pocałować.

Podobnie z równowagą polityczną. Tutaj masz na zmianę post neuropka i konserwy. Na reddicie za bycie
  • Odpowiedz
  • 5
@Szr1h bo to prawda, tutaj już dawno przestałem szukać opinii na tematy ważne bo wypok to zbiór idiotów, przychodzę ty tylko po śmieszne obrazki
  • Odpowiedz
Na reddicie usuną Ci post i możesz się co najwyżej w dupe pocałować.


@LukasDiesel: Żeby usunęli post to musisz przegiąć i wrzucić zdjęcie nago do reddita na temat dziecięcych bajek.
Tutaj banują za Elkifi w zbożu, a tam cenzury praktycznie nie ma i takie elfiki idą szaleć (dziczeć?).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szr1h: ale memy mają #!$%@?.
- memy mówiące coś miłego dla ludzi którzy sortują wg nowych
- memy mówiące o memach
- memy o nowym formacie mema
- żebroplusy z okazji cakeday
- kłótnie czy upvote jest czerwony czy pomarańczowy xD
- ciągle te same memy tylko z innym obrazkiem z reakcją który jest równie bezsensowny jak te opisy mema które pisali na demotywatorach kiedyś
- nie można wrzucić obrazka w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szr1h: jedyny plus reddita to społeczność anime która potrafi o czymś rozmawiać i dyskutować zamiast wrzucać jakieś zboczone obrazki 24h/d
  • Odpowiedz
Znajomemu dwie wrzutki z zamieszek we Francji usunęli


@cienki137: Widać nie pasowały de subredditu. Jednak z samego reddita nie usuwają, trzeba tylko znaleźć pasujący.
Są subreddity gdzie wyrzucają memy i inne posty "low effort". Każdy jest skrojony pod inną grupę odbiorców.

Tu masz o zamieszkach we Francji
https://www.reddit.com/r/OutOfTheLoop/comments/a2sjvn/what_is_going_on_with_the_riots_in_france/
OutOfTheLoop to dobre miejsce, po prawej są jasne zasady.
  • Odpowiedz