Wpis z mikrobloga

@Mireczek98: zaakceptuj, oswoj sie z nia i zrozum ze jej nie zmienisz. Nie wiem jak traumatyczna byla ale nie pozwol aby przeszlosc zdominowala ci terazniejszosc bo to beznadziejna petla. Lap oddech, staraj sie odprezac, relaksowac, szukaj zajecia ktore cie pochlania wycisza.
@Mireczek98: elektrowstrząsy ( ͡ ͜ʖ ͡) A tak na poważnie, nie myśleć - działać, nie roztrząsać - działać, patrzeć do przodu - nie do tyłu. Ewentualnie znaleźć dobrego psychologa, który może znajdzie sposób na ostateczne rozliczenie się z przeszłością. Mi się nie udało bo to co się stało to się nie odstanie, a gdybym miał się z przeszłością rozliczyć to bym musiał usunąć z tego świata
Dzięki za rady( ͡° ͜ʖ ͡°).Głównie chodzi o porażki na etapie edukacji cały czas sobie wypominam szukam też trochę akceptacji innych ludzi.Głupie to jest strasznie bo mam całe życie przed sobą a zawsze mi z tyłu glowy będzie ciążyć przeszłość.Myślałem o pójściu do psychologa ale jestem świadomy że kilka wizyt raczej mi nie pomoże potrzebna jest pewnie terapia( _)