Wpis z mikrobloga

W związku z atakami na @PyraPrzeznaczenia postanowiłam napisać o moich podbojach na #tinder i chcę powiedzieć, że to jest normalne, że w natłoku pisania zawsze wyłania się ten jeden. Też miałam chłopców zastępczych. Pisałam z wieloma jednocześnie i nagle pojawił się ten jedyny i nagle reszta poszła w odstawkę i jest trzymana 'na później'. Bo całą uwagę poświęcało się temu jedynemu. Też mam chłopców zastępczych. Aktualnie mam 120 par i odpisuję po paru dniach.
Robię tutaj solidarność jajników.
Macie tutaj screena z kilkoma nieodczytanymi wiadomościami - to są właśnie chłopce zastępcze. Czekają w różowym czyśćcu aż raczę się do nich odezwać.
Więc jeszcze raz - apeluję o zaprzestanie szkalowania jej.
k.....t - W związku z atakami na @PyraPrzeznaczenia postanowiłam napisać o moich podb...

źródło: comment_1588105033OLnGVseBaiGqk8DNzZ9PC3.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konsumatumest: Nie chodzi o spotykanie się z innymi, a traktowanie innych jako opcje zapasowe, które czekają sobie gdzieś tam w odwodzie, a jakby niebieski tak zrobił to byłby kwik, że jak ta świnia tak mogła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dlatego hatfu, jak nie odpisze w 24h to usuwać pary, a nie czekać na okruchy z pańskiego stołu. Niebieskim brakuje godności i za bardzo płaszczą się przed
  • Odpowiedz
@konsumatumest: Wiesz że jedynym powodem szkalowania was różowych, że macie chłopców zastępczych jest to, że szkalujący nie mają zastępczych dziewczynek, na takich apkach ja różowe dzielę na trzy kategorię. Takie z którymi bym chciał coś więcej, takie które bym ruchał i takie które bym ruchał gdyby akurat nie było innych lepszych opcji. Do tego pisanie z kilkoma różowymi i ocenianie ich w systemie plusowym, ta która okaże się najciekawsza ma
  • Odpowiedz
@imargam_2137:

znowu p0lki złe bo nie chcą pierwszego lepszego który dał im w prawo a najlepiej jeszcze żeby miał zakola i 160 cm.


Tak, tak - to jak idzie pisanie powieści fantasy? Bo widzę że lubisz wymyślać pierdoły niezgodne z rzeczywistością xD simp nation in da hood
  • Odpowiedz
@Sig_mar: też lubie przyszkalować p0lkę za puszczanie się z ciapatym czy murzynem ale apki randkowe są zazwyczaj po to żeby mieć wybór ale zaraz będzie, że jestem białorycerzem i spermię do p0lki. Taka gadka z wami
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Zacząłeś je bronić a nawet nie zgłębiłeś tematu - jedna wodziła gościa za nos dwa miesiące a ta tutaj pisze, że ma tego jedynego ale w obwodzie trzyma kilka opcji zapasowych. Przecież tu nie chodzi o to że z kimś jeden dzień się popisze, bo to nie jest opcja zapasowa tylko no, obca osoba dalej xD
  • Odpowiedz
@Sig_mar: ale ja robiłem kiedyś tak samo z jedną różową spotykałem się już dłuższy czas a na tinderze dalej miałem kilka zapasowych opcji jakby nie wyszło dopiero jak był oficjalnie związek to usunąłem apkę, większość facetów tak robi xD no ale kumam ona ma cipe więc jej nie wolno, ha tfu na nią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Ale tu nie chodzi o płeć, tylko o takie zachowanie - nie masz honoru się skupić na jednej tylko jak tchórz sobie zostawiasz inne dziewczyny, tak w razie czego? Pisałem wcześniej, takie osoby się nie skupią na relacji poważnej bo zawsze są "te inne" w kolejce xD i nie fajne zachowanie że im pewnie trułeś dupę a na innej się, powiedzmy, bardziej skupiałeś.
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Pisałem sobie z nimi tak o z dupy bez żadnego wczuwania się i obiecanek, załóżmy że masz kilka różowych każda 7-8/10 z jedną ci się zajebiście gada ale nic o niej nie wiesz bo dopiero się spotykacie. Zaraz może się okazać, że usłyszysz od kogoś jak na imprezie dała dupy kilku Mokebe albo jest borderką co może wyjść dopiero po kilku spotkaniach wtedy masz ławkę rezerwowych i jedna z
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Ale idąc tym tokiem myślenia to możesz tak co chwilę zmieniać bo ta często sypiała z byłym, tamta ma bordera, ta woli KFC zamiast McDonalda itd. xD Ta którą już tam powiedzmy wybierzesz, też za pół roku może się okazać nie tak. Nie musisz się przekonywać/pracować nad związkiem "no bo kolejka rezerwowa". No i że może się okazać #!$%@?ą p0lką...no #!$%@?, ryzyk-fizyk. Akurat w Twoim wypadku tyle dobrze, że
  • Odpowiedz
@Sig_mar: problemem jest mentalność, po co ma się starać skoro ma 40 typa na miejsce aktualnego orbitera, coś nie pyknie i elo.
Trwałość związków ludzi w wieku 20-25 lat Można porównać do afrykańskich lepianek z guana bydła z dodatkiem trzciny podczas huraganu
  • Odpowiedz