Wpis z mikrobloga

Uszanowanko.
Mój Xiaomi Mi Note 2 powoli dogorywa. Bateria zdycha, klapka tylna wygląda jak u karyny (przeżył parę upadków). Szukam jakiegoś nowego tel. jakoś do 2k-2.5k zł. Rozglądałem się trochę co teraz jest świeżego na rynku i jak zwykle pojawił się dylemat. Z tego co mnie zainteresowało:
1. Oppo Reno3 Pro
2. Oppo Reno3 ale nie pro
3. Oppo Reno2
4. Samsung A71
Pojawił się też Xiaomi Mi Note 10, aczkolwiek nie wiem czy chcę kolejny telefon tej firmy. Chciałbym wybrać coś innego.
Czy ktoś miał doświadczenie z tymi telefonami Oppo? Na początku zainteresowała mnie wersja nie pro, bo kosztuje ok 1500 zł, aczkolwiek lekko zniechęcił mnie procesor Mediatek (nie śledziłem już dawno co się dzieje z tym Mediatekiem, ale kiedyś nie był to procesor warty rozważenia, ale mogło się coś zmienić). Oppro Reno3 Pro wydaje się bardziej sensowną opcją, ma nawet jakieś podstawowe wsparcie 5G. Aczkolwiek Samsung A71 pod względem cena-wydajność wg mnie daje radę. Czy moglibyście doradzić co byście wybrali w tym przedziale cenowym? Lista wyżej to tylko mój research, chętnie poczytam co jeszcze jest wartego rozważenia.

Pozdrówki

#android #telefony #cokupic #technologia #pytanie
  • 7