Wpis z mikrobloga

Wiecie, że jeżeli okaże się, że w wynajętym przez Was samochodzie Panka będzie uchodziło powietrze w oponie i w trakcie Waszego wynajmu zejdzie do zera, to będziecie musieli zapłacić 400 złotych? Pierwszy raz skorzystałem z ich usług, wymieniłem kilka dobrych maili z prośbą o przeanalizowanie sytuacji, ale i tak stoją twardo na swoim. 415 złotych za przejechanie 5 km Toyotą Corollą. Wygrałem życie! Następnym razem wybiorę Bolta. Wyjdzie taniej - kilkunastokrotnie taniej.

Plusujcie mireczki, żeby użytkownicy byli świadomi kosztów :)

#panek #carsharing
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mostio: szkoda, że nie są tak twardzi na straży ochrony danych, bo właśnie dostałem maila, że najprawdopodobniej moje dane zostały wykradzione
@mostio: spryciarze. Myślą że jak mają kartę podpiętą to sobie odrazu ściągną pomimo braku wyroku sądowego bo przecież zanegowałeś słuszność tej opłaty. Ja robię tak że mam dodatkowe subkonto w banku i kartę i sobie tam wpłacam 20, 50 zł itp. tylko tyle aby bieżącą opłate za najem mogli pobrać. Zabezpieczam się właśnie przed takim czymś że nagle sobie coś ubzdurają i pobiorą opłate za zniszczenie. Ogólnie to jeżdziłem intensywnie od