Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Instytut „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, jeden z największych szpitali pediatrycznych w Polsce, zgłosił się do nas z prośbą o finansowe wsparcie, które umożliwiłoby szpitalowi zakup środków ochrony osobistej, aby chronić przed wirusem blisko 200 swoich małych pacjentów.

„Promujemy ducha sportowej walki, nie tylko na boisku, ale i w życiu”, dlatego postanowiliśmy zaangażować się w akcję, by pomóc szpitalowi uzbierać niezbędne środki. Jeśli Wy również chcecie pomóc nam wesprzeć szpital, zapraszamy do zbiórki:

---> Link do zbiórki - tu kliknij <---

Sprawa jest niezwykle poważna, a Wasza pomoc niezbędna. Wierzymy jednak, że wspólnymi siłami i z Waszą pomocą pomożemy szpitalowi w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie.

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Fundacja Doliczony Czas

#polska #pomagajzwykopem #koronawirus #covid19 #zdrowie #medycyna
Fundacjadoliczonyczas - Dzień dobry, Wykopowicze! 

Instytut „Pomnik - Centrum Zdro...

źródło: comment_1588079426OohfzB12jCoUjMxj7DmhMh.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Fundacjadoliczonyczas: weźcie się nie ośmieszajcie z tymi zbiórkami na służbę zdrowia. Nie po to co miesiąc to państwo z dykty wyciąga ręce do każdego pracującego by teraz zrzucać na społeczeństwo odpowiedzialność za funkcjonowanie czegokolwiek. Mogli sobie głosów "twardego elektoratu" nie kupować to by się znalazło na szpitale. Nie chodzi mi tu o dzieci i życzę im jak najlepiej, ale to nie jest problem obywateli tylko rządu, który ma nas w
  • Odpowiedz
Byłam pacjentką Centrum Zdrowia Dziecka przez wiele lat, więc wpłata już poszła. Co prawda kwota trochę symboliczna, ale trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
@Fundacjadoliczonyczas: Żebractwa na wykopie ciąg dalszy... Niech wam Państwo pomoże do jasnej cholery. Ludzie tracą pracę, innym obniżają wypłaty. Jak macie czelność o coś takiego prosić, zwłaszcza teraz! Niech wam prezes Amazona pomoże lub inne grube ryby.
  • Odpowiedz
@Fundacjadoliczonyczas: No offence, ale zapytałem IPCZD, czy potwierdzają akcję. To nabyta ostrożność po różnych fejkowych zbieraczach. Dam znać, jak mi odpiszą (jak dotąd odpisywali w miarę szybko). Poza tym to CZD zawsze mi bliskie, bo uratowali mi dzieciaka. A swoją drogą dokąd ten kraj zmierza, że zamiast od państwa dostać środki, to szpital musi prosić społeczeństwo czy inne WOŚP...
  • Odpowiedz
@Fundacjadoliczonyczas: Ja rozumiem, że czas jest jaki jest ale do jasnej ciasnej każdy z nas pracujących już raz zapłacił i to nie mała kwotę. Więcej takich zbiórek i rząd w ogóle przestanie finansować NFZ, bo przecież zrobią zbiórkę.
  • Odpowiedz
Wplacalem raz na fundacje WWF pozniej na jakies psy w potrzebie itd.Okazalo sie ze czesc pieniedzy przezemnie wplaconych idzie na sie pomaga,fundacje na ktore wplacalem 70% biora na cele statutowe czyli zarobki swoje i wydatki i jakies ochlapy trafialy do celu.Czy nie ma jakiegos bezposedniego konta?Juz nie wspominam ze wplacliem na matke co z dzieciakami plakala na kolanach ze ma raka a okazala sie oszustka -.-
  • Odpowiedz