Wpis z mikrobloga

Ja wiem że stellaris to horroR mIkRoZArzĄdZANIA ale czy istnieją jakieś skuteczne metody i ustawienia auto zarządzania planetą? Doszesłem do momentu w którym już mi się po prostu nie chciało męczyć i ustawiłem wszystkie planety na auto. Z produkcji kredytow i minerałów ±~200, komputer budując mnóstwo różnych przetwórni zrobił mi saldo na poziomie -~400. Dopiero po zbudowaniu sfery dysona udało mi się wyjść na plus. Idzie coś z tym zrobić?
#stellaris
  • 9
@guest: Dlatego rzuciłem ta grę. Spędziłem tam ze 200h ale tymi popkami mnie #!$%@?. Starałem się utrzymac jeszcze w starszej wersji, ale co raz mniej stabilnie jest. W końcu machnąłem ręką. A szkoda bo gra fajna. Może wrócę za rok.
@GreXiu666: @Patryg80: @EliG: @Kaiborr: @FreeSheep: @CralencSeedorf: było lepiej, ale jednocześnie spowalniało to gre. Nie umieli sobie z tym poradzić więc ogłupili AI ;)

Najlepszą opcją byłoby to co kolega zaproponował czyli stary system, tyle że AI raz na rok by sprawdzało czy trzeba coś dobudować. Poczekałbym te kilkanaście sekund zwiechy raz na rok w zamian za jakieś normalnie zarządzanie. Gram teraz giereczkę i przy roku 2300