Wpis z mikrobloga

#fut
#fifa20

Nowy here.

Podpowiedzcie, czy dodawać niepotrzebnych graczy na listę transferową, czy trzymać do sbc?

Po każdym meczu muszę regenerowac piłkarzom kondycję, robić zamiennie drugi skład czy szukać zmienników?
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minetqa: zrób dwa składy jeden gra, drugi rezerwa co jeden / dwa mecze zmiana.
Nie tracisz monet na karty kondycji a i zawodnicy się za szybko nie nudzą.

Karty zostawiam chyba że akurat jakieś są wyjątkowo drogie z takiej czy innej przyczyny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minetqa: ja mam pierwszy la liga drugi z niewymiennych czy innych "odpadów" - no ale uzbierał się z tego całkiem solidny zespół :-)

Także moja sugestia jak masz trochę niewymiennych lub zawodników których chciałabyś spróbować, wal ich do tego drugiego składu.
Ale tak jak przedmówca wspomniał, premier league wydaje się najlepsze do budowy spoko składu od zera.
@Minetqa dlatego nie zaczynaj w futa. Serio.

Wspomnisz te słowa xd nie da sie grać w fut rekreacyjnie. Jak myślisz ze fajnie poskładać sobie swoj klub i pograć w niższych dyv to masz rację. Ale nie tutaj w tych dywizjach spadają ludzie z wyższych robią zadania itp.

Pograj w sezony online. Szczególnie ma tym etapie gry
@Minetqa sezony grasz na luzie realnymi klubami, nikt nie buduje swoich, nie potrzebuje zawodników z zadan. Dlatego ktos kto gra dobrze jest w 1 lidze a słabo jest w 9.

w fut jest totalny mix.
W fut bys musiał startowac od zera co w tym momencie jest meczarnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minetqa: odpoczywa tylko "ławka" i "rezerwa" w sumie 12 grajków. Czyli wszyscy widziani na ekranie składu. Tym zawodnikom również się leczą kontuzje i likwidują kartki, pozostałym nie.