Wpis z mikrobloga

@Marek1991: no rzeczywiście c-----a, skoro według testerów spokojnie wystarcza na cały dzień, a przy delikatnym używaniu nawet półtora i jeden obiektyw, który i tak robi lepsze zdjęcia niż połowa androidów z trzema, ale co ja w ogóle odpisuje na jakiś c-----y bait
  • Odpowiedz
@Marek1991: Z testów jakie oglądałem to SOT wahał się od 4.5-6h. Nie jest tragiczny, ale najlepszy też nie jest. Fakt, faktem bateria to największa wada tego telefonu. Dalej lepiej niż w S10e :x
  • Odpowiedz
@Marek1991: a jaka bateria tam ma być? W służbowym Xiaomi bateria mi trzyma równe 5 dni ale jego SOT to 30 minut.

W iPhone bateria trzyma mi jeden dzień przy SOT 5h.

iPhone działa bez zacięć a w Xiaomi tnie się nawet zegarek xD.
  • Odpowiedz
@aarahon: To prawda. Wg statystyk Xiaomi 8 rdzeni 2.0, iPhone SE (1st gen) 2 rdzenie 1.6 - na Chińczyku widać jak szarpie go momentami nawet podczas włączania stockowych appek takich jak aparat.

Dlatego ciężko się dyskutuje o "płynności telefonów" bo dla niektórych takie zacinki to w ogóle nie jest problem i zacinkę traktują dopiero jak się appka chyba całkowicie zawiesi. Dla mnie minimalne szarpnięcia w telefonie jakimkolwiek za 500 zł
  • Odpowiedz