Wpis z mikrobloga

@Ryshardi tylko i wyłącznie przez infolinię plus pisemne reklamacje jak nadawane było przez manager przesyłek InPost. Miałem kiedyś taką sytuację, że otworzyły mi się 2 skrytki przy nadawaniu i umieściłem w niewłaściwej. Sami nic nie zadzwonili, tylko status wisiał, więc musiałem interweniować. Procedura wygląda tak, że kurier podjeżdża i przeszukuje paczkomat. W teorii jakby jakaś paczka zaginęła trafia na sortownie, jest otwierana i spisywany protokół i jakieś inne dziwne bzdety zanim wróci
@Ryshardi aha i oni na infolinii oraz ten kurier przeszukujący paczkomat chcieli wiedzieć dokładnie do której skrytki (kolumna, rząd) włożyło się paczkę xD Gdzie nadając 10 paczek nie ma opcji zapamiętania - otwierają się drzwiczki to bum do środka i koniec.
@Ryshardi: mi #!$%@? paczkę w sortowni, wysyłałem używaną elektronikę do brata. Wysyłane z paczkomatu. Nic nie ugrałem, bo nie miałem paragonu ani nie uznali mi oświadczenia co było w paczce (ogólnie nie chcieli uznać reklamacji bez twardego dowodu o wysyłałem). inpost to skur*ysyny, jak nie ubezpieczyłeś to ciężka sprawa.
@Ryshardi: nie zmienia sie status bo numer ktory otrzymales jest tymczasowy. W sortowni/oddziale otrzymuje oba poprawny numer. Mozesz go miec majac konto na paczkomaty.pl Automatycznie po nadaniu paczka jest przypisywana do twojego konta. Mozesz rowniez napisac do inpost albo zadzwonicna infolinie. Inpost juz pracuje nad tym aby otrzymywac poprawny numer.
@Ryshardi: buchneli mi 2 razy, raz z allegro kartę graficzną, a raz telefon. Koło 2miesiecy bujania się + dowód zakupu. Z allegro właśnie zaginęła na sortowni - pierw przeszukiwanie nagrań itd., a gotówka na sam koniec. Paczki sa "domyślnie" do 5k chyba ubezpieczone. Trochę ciężka przeprawa i na pewno będziesz musiał sie odwołać, ale do ugrania.