Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, może któryś mógłby mi doradzić który model roweru wybrać i czy one bardzo się od siebie różnią?
Rowery z firmy #lazaro
https://allegro.pl/oferta/solidna-crossowa-lazaro-integral-v1-am-17-bialy-9100942399
https://allegro.pl/oferta/elitary-v1-ld-solidna-crs-altus-hydraulika-17bialy-8078537269
Rowerem będę prawie codziennie z godzinę jeździć po asfalcie/ścieżce rowerowej (zero piachu)
Nic mi ta specyfikacja nie mówi tych przerzutek i innych, wiec jeśli nie ma w nich różnicy to wezmę tańszy
ewentualnie ten https://allegro.pl/oferta/queen-of-the-road-lazaro-integral-v3-ld-17-bialy-7977089314
ale to musiałby być dużo lepszy od pozostałych.
Wiem ,ze za te pieniądze nie ma cudów ale na droższy mnie obecnie nie stać a roweru potrzebuje teraz bo się przeprowadziłam
#rower #pomocy #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nale: nie znam się na rowerach w ogóle. Dziś pojechałam do sklepu rowerowego ale mieli takie oblężenie ,że odpuściłam czekać dalej na pomoc. Kiedyś miałam taki rower(Giant jak to nanjakies znaczenie) i mi się na nim dobrze jeździło, rowery miejskie takie z koszem z przodu jak te na wypożyczenie to nie moja bajka są okropne.
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon: ogólnie to jest to samo co lazaro (chyba powiązane nieco firmy). Natomiast podałem taką propozycję, ponieważ rama jest inna (wg mnie lepsza). Znajdź na allegro sprartacus cross 3.0 - jest tańszy niż 4.0
A rowerów z 7 rzędami z tyłu unikaj
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon: @NeonowyDemon: zdecydowanie nie myślałem o miejskim rowerze bo to moim zdaniem niepraktyczny dramat, ale przede wszystkim ja bym celował w coś bez amortyzatora (duuuużo mniejsza waga) i na węższych kołach, będziesz po prostu szybsza, zużyjesz mniej energii na przemieszczanie się. Akurat ja jestem fanem jazdy po mieście na szosówce, ale jeśli nie jesteś przekonana do takiej kierownicy i pozycji to może jakiś fitness? To dość fajne rowery na miasto.
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon ja mam Lazaro aero V2, jeżdżę głównie po szlakach rowerowych, drogach utwardzonych, szutrze, również piaskach. Oczywiście bez żadnych dużych hopek z uwagi na brak amortyzatora co było jednym z moich założeń. Obecnie jest bardzo mało rowerów w których nie ma pseudo amorów, pseudo tarczowych hamulców i niskiej cenie. Tutaj opona jest węższa niż w typowych góralach, ale generalnie super się sprawuje nawet w jeżdżeniu po lesie. Wcześniej miałem górala na szerokich
  • Odpowiedz
@zuliamontana: też się zastanawiam nad tym aero v2, chwalisz sobie? Myślę jeszcze nad tym integralem V3 ale to juz cena 1500 zł , no i ten amorek , mi raczej nie potrzebny bo ja tylko asfalt
  • Odpowiedz
@Daro_ bardzo spoko, nie jestem zboczeńcem na punkcie rowerów ale nie wiem co mogłoby być tam lepsze jak dla mnie. Zrobiłem nim dopiero 400km bo musiałem go wywieźć bo się przeprowadzam, ale ogólnie sama przyjemność i ponownie złapałem zajawkę na smiganie. Nie jeździłem typowa kolazowka, więc nie wiem jak typowa szosa się zachowuje. A no i cena jest konkurencyjna względem innych producentów, widziałem też gości którzy już parę lat jeżdżą tymi sprzętami
  • Odpowiedz