Wpis z mikrobloga

Korzystacie z jakichś kosmetyków do auta? Coś do wnętrza i na zewnątrz, czego można samodzielnie użyć po pojechaniu na myjnie samoobsługową? Polecicie jakieś konkretne kosmetyki / zestawy / sklepy? Coś co uważacie, że obowiązkowo musicie mieć w aucie?
Pytam bardziej pod kątem ludzi, którzy nie mają swojego garażu/ogródka, a dbają o wygląd auta przez kosmetyki do wnętrza, czy np. jakieś czernidło do opon, bo nawoskować auto już by ciężko było na myjni samoobsługowej, szczególnie że też na tych myjniach nie można używać żadnych swoich detergentów.
#detailing #samochody #auto
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JEST-SUPER: kurła, misz masz najlepszy.
@Czysta-Bryka_pl mordo pomóż koledze xd
Ogólnie to piana aktywna z adbl albo shine garage. Szampony podobnie. Qd to nie wiem, ja mam z rrcustoms ale tak o polecam. Następnym razem skusze się na funky witch albo clean tech. Z tej firmy mam też płyn do szyb i polecam. Dressingi na opon to już wedle wyboru, albo mają się świecić, albo mają być matowe. Polecam również zajrzeć
@07zglosSie: Dzięki za zawołanie. @JEST-SUPER: Do wnętrza możesz stosować dedykowane płyny do mycia wnętrza tzw. Interior Cleanery, może potem nakładać na plastiki tzw. dressingi, które Ci przyciemnią troszkę ten plastik i kurz się tak nie będzie zbierał, ponoć też mają filtry UV przez co plastik ma nie płowieć z czasem.

Do wnętrza masz też środki do bonnetowania, czyli prania "na sucho". Możesz nimi z powodzeniem przeczyścić tapicerkę, podsufitkę itp. Oczywiście