Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miboy: czytałem twoj wpis przed zakupem. Teraz czekam na niego, i jutro ma być.

Jak po tych kolejnych miesiącach?
Miałeś okazję sprawdzić czy szczotki z innych modeli są kompatybilne?

Koniecznej musi być serwer Chiny czy można dać bliżej europy?
@WutkaBXL: były w międzyczasie problemy z firmware, te o których pisali ludzie w komentarzach, ja akurat żadnych nie miałem

teraz jest też ok, bo można pobrać aktualizację

ja kupiłem oryginały bo nie bawię się w zamienniki więc nie wiem czy pasują inne, link jest w komentarzu

nie wiem jaką kupiłeś wersję ale zawsze można dać na na EU czy China poprzez mi Home mod

ja mam 80 produktów na China więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miboy: doszedł dziś po południu. Pierwsze wrażenie super. Po jednym odkurzaniu prawie pół komory było (głównie sierść kota). Fajnie myje podłogę, a po tych zaschniętych plamach na płytkach jeździłem sterowaniem ręcznymi i zeszło.
Nie mam odniesienia do droższych urządzeń, ale wydaje mi się że ten starcza na moje potrzeby.
@WutkaBXL, @miboy Jak oceniacie pracę tego odkurzacza? Trochę ssie mnie na zakup, ale obawiam się bardzo małej ilości recenzji w pl/ang no i cena jest podejrzanie atrakcyjna.

Jaka jest różnica między tym odkurzaczem a Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop? Na oko funkcje te same, tańszy ma lepsze ssanie, a do tego 600 zł więcej w kieszeni.
@Opat: ja mam 1c, spoko odkurza, myć podłogę też myje, ale te brudniejsze plamy (zaschnięte) nie schodzą od razu, trzeba ręcznie sterować, żeby zeszło.
Czasami się gubi, pomimo tego, że nic się nie zmieniło, i trzeba mu pomóc. Chociaż kilka razy uruchamiałem go nie będąc w domu, to po powrocie było sprzątnięte, a on w swoim domku się ładował.
Lipa jest taka, że nie można ustawiać w aplikacji pomieszczeń mieszkania.
Ogólnie
@WutkaBXL @miboy kupiłem i już jestem zachwycony :)

Pytanie za 100 pkt. Kupowaliście jakieś części zamienne typu dodatkowe szmatki do mopowania? Gdzie je tanio kupić i po czym można poznać, że są oryginalne, do tego modelu? Na ali wszędzie jest info, że pasuje do różnych roborocków, ale nie wiem czy tam jest identyczny wymiar tej szmatki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opat: ja nie brałem jeszcze, zamówię wpierw te które nie mają że są oryginalne i zobaczę jak się sprawują. Jak będą złe to wezmę oryginały bo i tak to się zużywa i trzeba wymieniać
Halo chłopaki. Mam wysłużonego ilife v5 z 2016. Obecnie irytuje mnie ta losowość czyszczenia i brak mopa. Interesuje mnie najniższa cena za mop i żeby nie miał wystającego elementu na górze (podjechał pod sofe) i mapowanie (jeździł nie losowo). Coś poza 1c? Widziałem jeszcze 1s i 1g