Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś jeszcze ten żenujący program w którym ludzie obnażali się i wyciągali swoje brudy za pieniądze?
"Moment prawdy" tak nazywał się ten festiwal żenady.

A w tym odcinku był podręcznikowy przykład p0lki xd:
-szalała w młodości tak że nie jest nawet w stanie spamiętać ilu miała partnerów, knagi turasów latały po jej orbicie jak kometa halleya.
-uważa, że każda powinna mieć kochanka, szantażowała swojego kochanka za pieniądze
-Podstępem zabierała pieniądze mężowi
-Kłamała męża patrząc mu prosto w oczy, czuła satysfakcje jak doprowadzała męża do granic wytrzymałości.
-W jej życiu nie było mężczyzny którego by nie zdradziła (to pytanie nie zdążyło paść ale w takim razie na pewno ma/miała kochanka w czasie małżeństwa.)

Chłop mimo wszystko zachował powagę ale mam nadzieje, że ewakuował się już z tego okrętu ssp0lka.

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #gownianeprogramytelewizyjne
DoktorNauk - Pamięta ktoś jeszcze ten żenujący program w którym ludzie obnażali się i...
  • 22
  • Odpowiedz
@jabolsy: Ustawki nigdy nie da się wykluczyć jednak jednak co za problem znaleźć kilku zjebów chętnych do wystąpienia w takim programie? A ludzie jak już byli prawdziwi to raczej nie ściemniali, bo przecież podłączyli ich wcześnie do wariografu i sprawdzili odpowiedzi na pytania.
  • Odpowiedz
"Czy myślisz że będziesz z mężem do końca życia?" "Tak"
A ten się cieszy jak debil, oczywiście że z nim będzie bo daje hajs a ona już się naruchała na studiach jak sama mówiła xD
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Co z tymi laskami? Pierwsze pytanie do jednej z nich i już obie wyrywają się do dzyngla, nie konsultując tego wcześniej z tym, do którego i tak więcej pytań bezpośrednio się odnosi. Boją się prawdy usłyszeć, mimo że ją znają. Jednak jak jest trudne pytanie dla faceta to się nim wręcz delektują. Co do qurwy?
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: tylko właśnie pytanie czy w tych latach w Polsce prawo to dobrze regulowało. Bo generalnie jest tak, że jak w telewizji robisz jakiś turniej za chajs to nie możesz sobie od tak w #!$%@? lecieć i podstawiać statystów - musisz mieć regulamin, komisję i generalnie faktycznie to przeprowadzać legitnie.

Pytanie czy np. ktoś sam nie szedł dla fejkowania umawiając się z partnerem, ale podejrzewam, ze telewizja tam sobie robiła
  • Odpowiedz
@spokojny_furiat: Był to też pewnie w niektórych przypadkach jeden z nielicznych sposobów, aby dowiedzieć się prawdy o swojej drugiej połówce, co mogło się okazać dla niektórych zbawienne. Fajne jest to, że laska ceni sobie szczerość u swojego faceta i lubi rozmawiać o wszystkim, szkoda tylko że dopiero tutaj wychodzi jak wielu ważnych rzeczy on sam o niej nie wie.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: "Okłamywała męża", "skłamała patrząc mężowi prosto w oczy". Lepiej? Pytanie było "czy zdarza się że kłamiesz mężowi prosto w oczy?", więc odruchowo tak napisałem. W sumie dobrze, że zwróciłeś uwagę, bo w sumie nie wiem jak jest poprawnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Ciekawe jak faceci by odpowiadali na podobne pytania:
1. Czy okłamujesz żonę, że wypiłeś tylko jedno piwo, a naprawdę nawaliłeś się w trupa?
2. Czy powiedziałeś żonie, że telewizor kosztował 4x mniej niż faktycznie?
3. Czy skłamałeś kiedykolwiek żonie, gdy spytała czy wygląda grubo? xDD
4. Czy nieprawdą jest, że kochasz jeździć na święta do jej rodziny?
5. Czy uważasz, że Twoja koleżanka z pracy jest atrakcyjniejsza niż Twoja żona?/Wyruchałbyś koleżankę z
  • Odpowiedz
@Siaa: No ależ oczywiście, że są faceci, którzy kłamią i zdradzają. Przecież nawet w tym programie był przykład takiego co wyszło, że zdradził i ogólnie patologia (fragment od 33:56) (szkoda mi w tym przypadku żony, bo wygląda na sympatyczną osobę). No ale ja tu nie wyśmiewam kobiety jako takiej tylko zachowania tej kobiety (#p0lka jest wykorzystywany do szkalowania zachowania kobiet a nie kobiet jako takich).

Swoją drogą jak
DoktorNauk - @Siaa: No ależ oczywiście, że są faceci, którzy kłamią i zdradzają. Prze...
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Polecam odcinek 7. Tam facet się przyznaje, że kradł pieniądze matce i fantazjuje o innych kobietach podczas seksu z dziewczyną (a później jej się oświadcza), także jest śmiesznie. Żenua XD
  • Odpowiedz
@Siaa: Tak widziałem to. Wczoraj o 3 w nocy oglądałem wszystkie odcinki z yt, bo mi się przypomniała nagle ta żenada.
Samo fantazjowanie o innej trochę słabe jednak mógł sobie marzyć o jakiejś aktorce z holiłud albo modelce co przecież nie musi znaczyć, że nie kocha albo że nie podoba mu się jego karynka.
  • Odpowiedz