Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala: nie wiem czy uważam się za lepszego. Po prostu nie rozumiem dlaczego ja nie potrafię zdobyć dziewczyny, czy nawet spróbować jej zdobyć

@jausz890: no właśnie nic, od dziecka nie potrafię rozmawiać z dziewczynami. Nic na to nie poradzę. W sumie to z obcymi osobami płci męskiej tez nie potrafię rozmawiać
@jausz890: no i tu zaczyna się karuzela #!$%@?. Mój znajomy opowiadał mi o swoich randkach(zawsze pierwsze były ostatnimi), żebym mu powiedziała co robi źle. I się okazało, że każdej dziewczynie próbuje udowodnic, że jest zajebisty a ona głupia xD uważanie się za lepszego, a już okazywanie tego to zła droga na każdej plaszczyznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nvmm: w sumie mogłem napisać zamiast, że mają lochy to że mają #!$%@?


@krol_przegrywow: Przeczytaj to, co napisałeś za kilka lat, a wtedy zrozumiesz, czemu jesteś dziś sam.
@krol_przegrywow: Jak to nic na to nie poradzisz. Można poradzić i to bardzo wiele. Lecz trwać to będzie latami, wiec musisz być na to przygotowany. Zacznij na razie tylko od tego, by nie nazywać dziewczyn, kobiet lochami, #!$%@? itd
@krol_przegrywow: Tobie tak naprawde chyba odpowiada taka sytuacja. Stwierdziłeś, że jesteś przegrywem, nic już tego nie zmieni, miło Ci tak się użalać zamiast wziąć sie za siebie, spróbować. Taplasz się w bagnie #!$%@?, jest wygodnie