Wpis z mikrobloga

Apka InPost jest genialna. Takiej ilości dźwięków trzaskających dup to już dawno nie słyszałem. Na Bociankuu stoi paczkomat - non stop tam jest kolejka i nie ma czytników kodów (co jeszcze wydłuża czas odbioru). A jak masz aplikacje to nie stoisz w kolejce i nie macasz brudnego ekranu.
I wyobraźcie sobie - 7 osób w kolejce stoi jak barany. Podchodzę a jakiś facet do mnie że kolejka. A ja mówię że mnie nie obowiązuję i zaczynam drzwiczki otwierać z telefonu. To ten z mordą że powinien czekać jak inni i telefonem dopiero sobie odbierać paczki.
No typowy Janusz Polak - jak on stoi to wszyscy powinni stać. I jeszcze się sapie...

#janusz #nosacz #polak
Dexter - Apka InPost jest genialna. Takiej ilości dźwięków trzaskających dup to już d...

źródło: comment_1587932017FaFdJD8x03omFmnsHJNdEr.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dexter: też tak miałem, jeszcze kobita mi paczkę chciała zabrać, bo się moja skrytka przy niej otworzyła, a jej gdzieś w połowie
  • Odpowiedz
@Wollier: @Dexter czyli rozumiem, że z aplikacji można korzystać w czasie gdy ktoś inny mozolnie męczy się z ekranem? Korzystałem raz z inpostu, właśnie z tej aplikacji, ale czy na ekranie, telefonu, terminala, wyświetla się gdzieś informacja która skrzynka jest czyja? Właśnie na sytuacji takich awantur, gdy dwie otworzą się niemal jednocześnie np?
  • Odpowiedz