Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam nitkę korzystnych zdjęc Przemka, wrzucajcie zdjęcia, na których maestro wyszedł najlepiej.

Moim faworytem jest to zdjęcie z salonu fryzjersko-kosmetycznego. Wyregulowane brwi i dobrze dobrana fryzura, no według mnie solidne 3/10 w skali st00leya, co jest wybitnym wynikiem jak na Przema.

#przemcel #roadtomage
źródło: comment_15879277306AplVcgWCFqXGlx2ghQOQs.jpg
  • 32
@x82828: Bardzo mnie cieszy, że mimo wszystko się stara, ale wciąż mam przy takich ludziach myśl o tym, że obciągnąłbym takiemu z litości, żeby miał cokolwiek z życia xD. Litość to jednak #!$%@? sprawa i oby chłopak zoperował sobie buzie i nie był więcej narażony na bycie obiektem kpin. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dykto: Nie znam człowieka, ale wiem, że krzywa morda i brak pewności siebie może być przyczyną złych zachowań. Nie usprawiedliwiam, ale rozumiem. W każdym razie wszystko dla ludzi w tym chirurgia plastyczna. ¯\_(ツ)_/¯
@Eugeo: Całości nie opowiem ale dam mój ulubiony przykład
pół roku temu zrobił zbiórkę na zrzutka,pl
Na jedzenie bo podobno głodował a masa się musi zgadzać
Ludzie nawet wpłacali i uzbierał koło 200zł
następnego dnia zdjęcia z barbera
karncik na siłownie
jedzonko w restauracji
i tym wszystkim pochwalił się na instagrami
wtedy doszło do małej rebelii na jego grupie i na instagramie
@x82828: sposrod wszystkich fotek przamasa ta z pierwszego posta jest bezapelacyjnie najlepsza (oczywiscie nie liczac tej w masce na kwarantannie). To powinna byc dla niego jakas wskazowka zapuscic zarost plus dluzsza grzywka zaczesana lekko na bok. Takie polaczenie w miare jest w stanie ukryc jego krzywe zebska i neandertalska czaszke.