Wpis z mikrobloga

@dzoli: ehh w zeszłym tygodniu miałam z dzieciakami apogeum napięcia izolacyjnego (siedzę z dwójką - 5 i 7 lat, próbując przy okazji pracować zdalnie). I też właśnie postanowiły się wyprowadzić z domu na zawsze (bo już nie wytrzymałam nerwowo wrzasków i kazałam eksmitować się towarzystwu do ogrodu). "To tak! Wyganiam! To one się wyprowadzają! I sobie pójdą! i Będzie mi przykro! I nigdy mnie nie zaproszą! I znajdą sobie nową
  • Odpowiedz
  • 4
@JazzBlurr ja nawet uciekłam na 1 dzień...
Pojechałam do kolegi (uprzednio pożyczając od babci 30zl) i miałam nawet już rozplanowane, że za te 30zl wyżyję 2 tygodnie jedząc same bułki :D
No ale mama do mnie zadzwoniła i namówiła mnie żebym wróciła.
Aaaa bo jeszcze dramatyczny list rodzicom zostawiłam :D
A i powiedziałam bratu gdzie będę lol
I miałam 16 lat, żeby nie było.
Ale durny człowiek byl za młodu.
  • Odpowiedz
ehh w zeszłym tygodniu miałam z dzieciakami apogeum napięcia izolacyjnego (siedzę z dwójką - 5 i 7 lat, próbując przy okazji pracować zdalnie). I też właśnie postanowiły się wyprowadzić z domu na zawsze (bo już nie wytrzymałam nerwowo wrzasków i kazałam eksmitować się towarzystwu do ogrodu). "To tak! Wyganiam! To one się wyprowadzają! I sobie pójdą! i Będzie mi przykro! I nigdy mnie nie zaproszą! I znajdą sobie nową mamę!".

Jak powiedziały,
bylem_zielonko - > ehh w zeszłym tygodniu miałam z dzieciakami apogeum napięcia izola...

źródło: comment_1587942002avSncJvLEmLTzwpJGebemG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz