Wpis z mikrobloga

Szykuje się 96 godzin bez ibuprofenu. Chyba najlepsza passa od półtora miesiąca ( )
Co prawda wczoraj mnie głowa dosyć porządnie napieprzała, ale zdecydowałem się nie brać leków i się teraz z tego bardzo cieszę. Generalnie to migrena + napięciowy ból głowy + chyba jeszcze polekowy ból głowy potrafią mocno utrudniać życie...
#bolglowy #migrena #lekarz #medycyna
  • 10
@kimjajestem999: współczuje, migreny parę razy w tyg also here, czasem lepiej przecierpieć niż się faszerować coraz większymi dawkami, choć to strasznie komplikuje i niszczy większość planów na dany dzień...
migreny parę razy w tyg also here


@xemilia: To są napięciowe bóle głowy, a nie migrena. Migrena jest tak z 10 razy silniejsza i występuje dużo rzadziej u mniejszej ilości osób ;)

czasem lepiej przecierpieć niż się faszerować coraz większymi dawkami


@xemilia: Prawda. Kiedyś myślałem, że jak może odłożę leki na 2 tygodnie to te napięciowe bóle odejdą, bo organizm odzwyczai się od leków, ale to nic nie dało ;/
@kimjajestem999: jeśli masz rację, to mój neurolog błędnie nazwał moją przypadłość, bądź co bądź, jak u mnie się zacznie, to czasem i przez 48h nie mogę wstać z łóżka, więc nie jest za ciekawie...
A konsultowałeś się z lekarzem? Są w teorii jakieś tabletki, które trochę zmniejszają ból lub sprawiają, że pojawia się rzadziej