Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do znaleziska sprzed tygodnia związanego z premierą Minecraft RTX pragnę ogłosić, że termin zgłaszania prac domków minął i czas na wybranie zwycięzcy!

Udział w konkursie wzięło aż 55 użytkowników dlatego będę potrzebował trochę waszej pomocy:) Za chwilę zacznę w komentarzu pod postem dodawać kolejne prace wołając ich autorów. Liczę na wasze komentarze i sugestie kto i dlaczego powinien wygrać. Gdybyście widzieli jakiś "pożyczony" domek to też piszcie ;) Obiecałem ogłosić wyniki do niedzieli więc jutro będzie już wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od każdej osoby wybrałem jedno zdjęcie prezentujące domek.

Karta ze zdjęcia jest oczywiście nagrodą w konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#nvidia #rozdajo #konkurs #minecraft
yousouyou - W nawiązaniu do znaleziska sprzed tygodnia związanego z premierą Minecraf...

źródło: comment_1587824810TgsVM4c3m8sJTsAjmC9cys.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@vovo @yousouyou dla mnie to rozdajo to fantastyczna zabawa z moim synem! Paradoksalnie razem z nim, który ma pewnie z tysiąc godzin w minecrafcie, odkrywaliśmy go na nowo, ponieważ ani razu nie budowaliśmy niczego z myślą o grze świateł, można powiedzieć że @yousouyou nieoczekiwanie stworzył questa w minecrafcie, którego jeszcze nie widziałem.
Dzięki temu, że właśnie spędziliśmy kilka godzin na zabawie światłem, widzę potencjał w tym twoim domku. Trzeba
  • Odpowiedz
@yousouyou: Kurde bellle, troche nie te, że niektóre ssy ludzie wyslali z dodatkowymi szejderami (a może i renderami), a niektórzy zwykle mincraftowe domki, wiadomo co bardziej przyciągnie wzrok, troche oszukanko, ale w sumie reguł jako takich nie ma :/
  • Odpowiedz
Kartę mam, ale że na javowym nie pogram ze światełkami? Smutno :(


@Salpinx: kurcze, szkoda że nie zainteresowałeś się tematem parę dni wcześniej bo do 21 kwietnia 2020 osoby, które posiadają oryginalną wersję Java Edition (zakupioną przed 19 października 2018) mogły uzyskać darmowy klucz do Minecraft: Bedrock Edition for Windows 10 do aktywacji w Microsoft Store.

Może warto jeszcze spróbować skontaktować się z supportem Mojang i zapytać czy jest jeszcze
  • Odpowiedz
@strusmig: Spoko, i tak aktywnie w Majkrafta nie gram (choć ciągle mnie kusi...); traktuję to tylko jako ciekawostkę, którą bym z chęcią obejrzał. Jak mnie mocniej przypili, to sobie jakieś cudne shadery w javie odpalę ;)
  • Odpowiedz
Kurde, połowa z neta, połowa to nie mieści się w ramach "małego" domku a reszta z shaderami, trudny orzech do zgryzienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@yousouyou: Szczerze to praca od @Grimsch zyskałaby najwięcej pod względem rtx off/on, gra świateł, odbicia wody, w sumie znajduje się tu wszystko co zrobiłoby wrażenie w minecrafcie RTX. Moim zdaniem najlepsza praca by far.
  • Odpowiedz
@yousouyou: A ja po ostatnim konkursie postanowiłem nie brać udziału. Jak wielu uczestników się do tamtego zadania przyłożyłem, a Ty zamiast ocenić naszą kreatywność i dokładność względem założeń konkursowych (gdzie sam pisałeś że "Zadanie polega na stworzeniu śmiesznego obrazka przedstawiającego historię z gry") wybrałeś po prostu jakieś g%^&* które dostało więcej plusów od gimbazy oglądającej jakieś bajki. Pominę już kwestię praw autorskich do wykorzystania screenów gów%^&ej bajki...

Tak, mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Panda1112: Niezły masz ból dupy o to, że autor sam sobie ustalił zasady komu co da.
Aż z ciekawości sprawdziłem ten twój obrazek i jest nieśmieszny stąd ma najmniej plusów.
W czymś takim ważny jest pomysł i humor a nie napracowanie.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Rozumiem, że nie przeszkadza Ci nie trzymanie się zasad konkursu stąd nie podejrzewam, że będziesz w stanie wczuć się w ten ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już pisałem - wiele było dobrych prac - nie ukrywam nawet, że lepszych niż moja i także trzymały się one zasad. Ale spoko, wygrywa praca stworzona poza zasadami organizatora ¯\_(ツ)_/¯

Pozdrawiam :-)
  • Odpowiedz
Dobry wieczór! Miałem stworzyć wpis, ale dzisiaj już nie dam rady (będzie jutro!). Zasady to jednak zasady i obiecałem, że dzisiaj poznamy zwycięzcę.

Zwycięzcą konkursu Minecraft RTX na domek zostaje...
  • Odpowiedz