Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do znaleziska sprzed tygodnia związanego z premierą Minecraft RTX pragnę ogłosić, że termin zgłaszania prac domków minął i czas na wybranie zwycięzcy!

Udział w konkursie wzięło aż 55 użytkowników dlatego będę potrzebował trochę waszej pomocy:) Za chwilę zacznę w komentarzu pod postem dodawać kolejne prace wołając ich autorów. Liczę na wasze komentarze i sugestie kto i dlaczego powinien wygrać. Gdybyście widzieli jakiś "pożyczony" domek to też piszcie ;) Obiecałem ogłosić wyniki do niedzieli więc jutro będzie już wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od każdej osoby wybrałem jedno zdjęcie prezentujące domek.

Karta ze zdjęcia jest oczywiście nagrodą w konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#nvidia #rozdajo #konkurs #minecraft
yousouyou - W nawiązaniu do znaleziska sprzed tygodnia związanego z premierą Minecraf...

źródło: comment_1587824810TgsVM4c3m8sJTsAjmC9cys.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@kacper123cv: Dobry trop, Sherlocku. Zdajesz sobie sprawę że minecraftowi zdarza się osiągać po 100 milionów graczy miesięcznie? Myślę że spokojnie 60-70% zamieszczonych tutaj budowli istnieje w mniej lub bardziej podobnej formie na mapie innego gracza mimo że nigdy nie widzieli konstrukcji tego drugiego ;) Bez jaj, odwrócona chatka nie jest czymś tak kosmicznie innowacyjnym, że liczyłem że ktoś już tego kiedyś nie zrobił, a to podobieństwo jest zbiegiem okoliczności.
  • Odpowiedz
@Kaip: no to ten sam dom co w necie, tak się nie bawimy! https://vk.com/@this_is_moonshard-doma-v-stile-modern
@TobrzeClonesko ma inny domek niż ten z reddita, przecież jest inna konstrukcja musiałby belki wymieniać i ściany nośne i by się zawalił dach, przeróbka nieopłacalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kraciacho starałem się brać najprostsze fotki jeśli tylko było z czego wybierać, żeby nie różniły się bardzo "jakością" (fotki) od
  • Odpowiedz
Kurcze, widzę, że mój domek nie jest chyba za bardzo lubiany przez inne Mireczki, ale po części tłumaczę to sobie kiepskim zdjęciem i dużym fovem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@strusmig: nie zgadzam się, chociaż rzeczywiście widać, że kilka prac to ogromne budowle, tak każdy może interpretować "niewielki domek" trochę inaczej

@Sferor: każdy domek wyglądałby lepiej na shaderach,
  • Odpowiedz
@kacper123cv no nie wiem, jak byśmy tak patrzyli na obrócone domki to można by powiedzieć, że każdy dom normalny to kopia :P @grzybu45 w swoim projekcie może ma ten sam pomysł (odwróconego domku), ale jednak jest inaczej zbudowany i z fajnym czarownicowo-halloweenowym pomysłem
  • Odpowiedz
@Kraciacho: @zicogod: ciepło mi się robi jak o tym w ogóle myślę, ale jeśli wygram, to na pewno pokażę ten sam domek z odpalonym RTX'em. Faktycznie chciałem zrobić efekt z światłem, takie przed i po, ale nie przemyślałem do końca, no bo nie mam żadnych shaderów i kartę graficzną, która naprawdę nie pozwala na nic konkretnego (2gb jakas turbo stara xD) i nie widać tego światła prawie w
  • Odpowiedz
@yousouyou: Ja zupełnie nie o konkursie, ale zainteresował mnie sam Minecraft RTX - pierwsze słyszę! Pytanie: czy jeśli posiadam wersję java, to będę mógł w to pograć, czy jest to osobny tytuł - jeśli tak, to w jakiej cenie i czy będzie to ten sam Majkraft, tyle że z ładnymi światełkami?
  • Odpowiedz