Wpis z mikrobloga

właśnie tego się spodziewałem... nigdy nie oglądałem żadnego odcinka chłopaków z baraków tylko fragmenty na necie... wczoraj poszedł 1 sezon teraz leci 2 i pewnie tak zgnije w chacie dopóki nie skończę całości. Nienawidzę zaczynać seriali bo jak się wciągnę to nie odpuszczę dopóki nie skończę
#chlopakizbarakow #seriale
Pobierz CordellWalker - właśnie tego się spodziewałem... nigdy nie oglądałem żadnego odcinka ...
źródło: comment_1587796266qmMHQKXSryYIelfiUhvWXL.jpg
  • 18
@Anuncja: pierwszy raz to był serial Scrubs później Pitbull następnie Family Guy i obiecałem sobie nigdy więcej chociaż nie żałowałem ani jednego odcinka z tych seriali (pomijam te, które oglądałem za gówniaka w tv typu świat wg. bundych, mcGyver, itp bo oglądało się je z urzędu aby dyskutować na ich temat z kumplami w przerwach lekcyjnych) a teraz.... teraz czuje się jak mieszkaniec Sunnyvale Trailer Park
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayonez: Początkowe tak (w sensie 8,9), ale jako wielki fan serii ostatnio dałem szansę 12 i wyłem jak #!$%@?. Wyrobili się.

Wydaje mi się, że też dużo zalezy od tego żeby nie oglądać ich pod rząd. W sensie między 7 a 8 nagle jest przeskok w wieku aktorów, w jakości obrazu, brak lektora i to wszystko psuje odbiór, bo niby to samo a zupełnie inne. Jak zrobisz sobie rok przerwy to