Wpis z mikrobloga

Ludzie, to są jednak #!$%@?. Moja mamuśka ma konto na kurniku, jako że rocznik '69, to jej założyłem konto z końcówką 69 xD. Przed chwilą zostawiła włączony kurnik, to zerknąłem na powiadomienia dot. wiadomości. Przegrywy nawet tam spermią. #!$%@? xDD

#kurnikowispermiarze
  • 22
  • Odpowiedz
  • 10
@PanNorek

>Przegrywy nawet tam spermią


bo są samotnymi, życiowo sponiewieranymi ludźmi, a portal z prostymi grami online jest jedyną okazją do socjalizacji z kobietą. mnie to raczej smuci, nie bawi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanNorek: gdy lata temu zakładałem tam konto i mój nick był zajęty to dodałem do niego chyba 01 i zaczęli się do mnie odzywać pedofile () . To jest jakiś kosmos ile #!$%@?ów się tam czai.
  • Odpowiedz
@PanNorek: nawet tam? przeciez Kurnik to idealne miejsce dla wszelkiej masci spermiarzy i pedofilow. Mnostwo kobiet lubi takie gierki jakie tam sa, a na Kalamburach praktycznie same dzieciaki, same potrafia pisac do ludzi, bo im sie nudzi i szukaja znajomych.
  • Odpowiedz
Popularność kurnika przypadała na lata gdy nie było jakiegoś śmieszkowania ze zbioru dwóch liczb -.- pewnie są i osoby co mają 420 2137 itd bo tak się złożyło i już
  • Odpowiedz