Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, ale przypomniał mi się dzisiaj #wiedzmin3 i przypomniały dwie nieścisłości w grze:

- Geralt wraca z Ciri z Wyspy Mgieł do siedliszcza i sobie rozmawia z Vesemirem. Vesemir w końcu mówi "wszyscy, których poprosiłeś o pomoc już są". Skąd Vesemir mógłby wiedzieć, ile osób zgodziło się pomóc Geraltowi w bitwie z Gonem?

- Filippa zaczepia Geralta po naradzie dotyczącej spisku przeciw Radowidowi. Stoi Filippa, obok przechodzi stado łowców czarownic i nic xD

Chyba zbytnio się wciągnąłem swego czasu w tę fabułę, skoro pod prysznicem mam takie flashbacki.

#wiedzmin
  • 6
@FotDK: ad 1) rozumiem, że jakby była scenka w której Geralt wysyła gołębia do Vesemira z listą zaproszonych to byłbyś już zadowolony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ad 2) bez przesady, to nie błąd w fabule tylko gra w złotym momencie wygenerowała takich npców
@asunez: co do drugiego to bardziej heheszki, ale co do pierwszego...

...Vesemir mógł zapytać "zaproszeni przez Ciebie sojusznicy są już w siedliszczu", ewentualnie Geralt może zadać debilne pytanie "Wszyscy?" a Vesemir skontruje "Sam oceń, czy już wszyscy przybyli".
@FotDK: co do pierwszego: może dlatego, że po ucieczce z wyspy mgieł zaraz pojawił się dziki gon, także Vesemir pewnie założył, że kto był zaproszony ten już przyjechał