Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Polecicie jakiegoś RPGka który nie byłby wymagający?
Wolałbym żeby nie zalewała mnie masa tekstu do czytania, bo starczy mi w pracy xd Zależy mi na tym żeby po np 2tygodniach nie grania, nie pogubić się w świecie. Ostatnio grałem z 10lat temu w coś innego niż wow.
#gry #rpg
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@regos: Nie będzie to strzał w kolano. Nawiązania do książek i poprzednich części to smaczki, które wzbogacają grę ale jeśli ich nie wyłapiesz to wiele nie stracisz. To, że dzięki serialom znasz główne postaci i wiesz co się działo wcześniej to już duży plus przy braniu się za trójkę ale również nie jest niezbędny
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: W Wampira dawno nie grałem (będzie z 8 lat) ale czy na pewno był on taki niewymagający, bo trochę inaczej pamięć podpowiada?

@regos jeśli liczysz też H&S to wszelkie Diablo, Torchlighty by się sprawdziły, bo raz, że są proste (może D1 jest trochę trudniejsze), dwa faubła jest tam dodatkiem.
  • Odpowiedz
@regos: Jak Aerin napisał, nie znająć książek możesz się dobrze bawić, ale bez ich znajomości traci się to fajne uczucie spotkania ulubionych bohaterów. Dwie poprzednie części fajnie by było znać, szczególnie jeśli chodzi o sytuację polityczną oraz romansową (( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale nie jest to wymagane.
  • Odpowiedz