Wpis z mikrobloga

Nie. Policja się zapyta czy mogłeś sprzedać to konto, albo czy w ogóle je posiadales(według prawie wszystkich gier konta posiada firma która grę robi)

Możesz ewentualnie do sądu cywilnego go ściągnąć, że umówiliście się że Ci zapłaci, a Ci nie zapłacił.
Dzięki Panowanie, poprawiliście mi humor :) Dodam że mail do Blizzarda został wysłany, konto dostanie perma.
Gościu za pare dni na moim koncie narobił sobie problemów z policją
@silentguy: szczerze mówiąc nie zależy mi na tym koncie, chciałem się tylko go pozbyć przy czym zarobić pare groszy, a gosciu i tak nie wysle pieniedzy, mowi żebym szedl na policję i "Żadnych konsekwecji nie będzie
Śmieje się prosto w twarz"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moriiii: równie dobrze mógłbyś iść na komendę to od razu Cię przesłuchają bo prokuratura i tak przekażę sprawę policji
@Moriiii: Z doświadczenia wiem, że poczekasz na rezultaty parę tygodni, ale machina powoli przemieli tą sprawę i koleś się nie wykręci. Muszą mieć decyzje od sądu o zwolnieniu z tajemnicy bankowej, żeby uzyskać informacje o koncie bankowym, od dostawcy internetu, ewentualnie do operatora komórkowego. Nie podejrzewam, żeby ktoś ogarnięty robił skok na 150zł. Pewnie jakiś małolat.
bedzie mial jakies konsekwencje?


@Moriiii: za wyłudzenie od Ciebie konta raczej żadnych, za podrabianie potwierdzenia przelewu i posługiwanie się nim dużo większe niż zdaje sobie sprawę
@Moriiii: Ty oszukałeę, bo chciałeś sprzedać konto, a gość Cię oszukał, bo podrobił potwierdzenie przelewu. Ty złamałeś zasady licencji użytkownika, a tamten gość złamał polskie prawo i grożą mu gorsze konwekwencje. Ale na przyszłość- nie bądź lamerem i nie sprzedawaj kont. Po pierwsze to prowokuje problemy z bezpieczeństwem (właśnie masz przykład i to bardzo łagodny), a po drugie to jest nie fair w stosunku do twórców gier.
@memento_mori: To Twoje zdanie, natomiast licencja, na którą wyrażasz zgodę przed zagraniem w grę mówi co innego. W niektórych grach nic nie jest Twoją własnością i nie możesz tego sprzedawać... ludzie to obchodzą sprzedając swój "czas" poświęcony na grę, ale to już inna historia. Anyway, powodzenia.