Wpis z mikrobloga

Wszyscy plusują Szumowskiego, bo zmęczony, bo przepracowany, a nikt nie plusuje prawdziwego męża stanu, bohatera na jakiego nie zasługujemy, a jakiego w tym momencie potrzebujemy, atakowany przez wszystkie media sprzyjające rządowi. Człowiek dzięki, któremu choć trochę w Polsce jest normalniej niż przez ostatnie 5 lat, który trzyma się prawa i rozumie jakie ograniczenia i przywileje mu przysługują, który za wszelką cenę chce uchronić obywateli przed katastrofą jaka nas czeka 10 maja.
Dziękuje Pan Grodzki. Szanujesz -> plusujesz
#polityka #polska
Tytyka - Wszyscy plusują Szumowskiego, bo zmęczony, bo przepracowany, a nikt nie plus...

źródło: comment_15877224853zmVSslm6GDBpz6MTKT88t.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Tytyka: tzn za co? ja nie pobieram, może ty tak. Ja po prostu nie popieram nai PIS ani PO, wyobraź sobie xD - mam nadzieję, że tarcia wewnętrzne pogrzebią te partie - z PO to już się dzieje - z PISem - cóż - myślę, że Kaczyński musi odejść z partii by coś tam się zmieniło i rzucą się sobie do gardeł.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: nikt tu nie mówi o popieraniu PO ani PiS. To, że jeden człowieku zachowuje się jak należy nie znaczy, że wszyscy są już tacy dobrzy. Ty od pierwszego komentarzu już uogólniłeś Grodzkiego z PO, a PO z PiSem. Na jakiejś podstawie wysnułeś wniosek, że ja uważam PO za normalność. Skoro post jest o Grodzkim to czemu piszesz o PiSie i PO?
  • Odpowiedz
@Tytyka: do polityki to mało kto normalny idzie :-). Dlaczego piszę o PO? przecież to jego partia. Tak więc jak jeden robi źle, to każdy dostaje. Czy Grodzki zachowuje się z Rigczem? możliwe. Daleki jestem jednak od chwalenia go, bo PO działa na zasadzie negacji działań PISu, to samo robił PIS za PO.
  • Odpowiedz
@arcxa: senat ma prawo zająć się ustawą w ciągu 30 dni, a że ustawa jest pisu to Grodzki specjalnie przetrzymuje ją do 30 dnia. Chodzi o ustawę o głosowaniu korespondencyjnym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arcxa: śmiał zostać "głową" senatu. Nie wiesz że kto nie z pisem ten wróg Polski?
Jadą po nim od wyborów, żeby obrzydzić Grodzkiego ludowi.
  • Odpowiedz