Wpis z mikrobloga

Jak tam GAMEOPS? Był szał, nakręcanie się, dziesiątki premier, a tu wszyscy co sie zapakowali po pierwszym gwizdku pewnie mają nutkę niepewności. Ktoś wie dlaczego w ciągu jednego dnia spadli 20%
#gielda
  • 11
@arturccc: @mor3nko: Generalnie przed premiera nie było ruchu (środa), bo był niski wolumen, ale był wysoki obrót, wtedy pakowali się rozsądni inwestorzy z dużym kapitałem, w dzień premiery była duża stagnacja, bo nowi bali się wejść bez jakiś wstępnych informacji na temat sprzedaży, poszło info, ze będzie dodatek do 112 operator z którego przychody przekażą na walkę z Covid wtedy właśnie poszedł atak na 49 wtedy spekulanci z dużym hajsem
@J-R_Cooper: myśałem, że ma to jakiś związek z prawami do akcji, które były po takim kursie jak akcje? Rozumiem, że sprzedać może ktoś kto nabył akcje po 22zł, ale pozostali? Jak jest czerwono to trzeba brać, nei chcałem kupować w piątek, ale druga taka przecena może się nie powtórzyć.
@arturccc: Być może ma, to co ja przedstawiłem to czysta spekulacja w której miesza się racja i fałszywe przekonania, w różnych proporcjach. Zreszta są mieszane uczucia co do tej spółki, niektórzy mówią ze jest obiecująca, a niektórzy mówią ze jest zbyt podejrzana przez to ze jest tak obiecująca, wg mnie Ci co się załapali na wykup akcji przed emisja na GPW to kisza, nikt normalny kto kupił akcje przed emisja na
@arturccc: Jeśli chodzi o spółki gamemingowe to jest moja pierwsza, wiec Ci nie powiem, jak to działa. Dało się wyczuć ta lekka niepewność, bo nie było żadnych wzrostów przed premiera. Ja wychodzę w poniedziałek albo na zero albo z plusem i elo. Może zostawię pare akcji, jakby się okazało, ze będą mieć ATH po moim wyjściu, żeby coś wyskrobać jeszcze albo dołożyć i uśrednić i znowu wyciągnąć