Wpis z mikrobloga

Poważne wybory na prezydenta w poważnym kraju xD Karty do głosowania dostarczane do skrzynek na listy bez potwierdzenia odbioru xDDDDDDDDD A jak nie będzie skrzynki to zostawiane w widocznym miejscu np. na klamce xDDDDDDDDdd


#wybory #bekazpisu #koronawirus #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@depmod a to nie pamiętam, akurat mogłem być i głosowałem w Polsce :)
@asd23434asd tak, lokalne. Bijesz do powagi wyborów? Nie żebym w ogóle popierał taką formę wyborów, czy wybory teraz w ogóle. Bardziej taka obserwacja, że w POWAŻNYM państwie, POWAŻNY, powtarzam, P O W A Ż N Y land wykorzystał takie same rozwiązanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bartez_94, @pankrosnizm: chyba nie sądzicie, że będzie druga tura? Przeciez polowa glosow na opozycje magicznie się straci. Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@asd23434asd: to jest jakiś absurd, dotychczas karty były skrupulatnie liczone, w pakietach ostemplowane dopiero rano chyba, procedurę wydawania każdy zna. Dodajmy że w przypadku wyniesienia karty poza lokal powinno się każdorazowo wzywać policję. A teraz mają być wkładane w płot XD
  • Odpowiedz
@asd23434asd: Hmmm ciekawi mnie to czy dostanę kartę do głosowania bo w sumie to mieszkam i pracuję za granicą ale zameldowany w PL jestem dalej ;D zobaczymy jak rozwiążą ten problem ;p
  • Odpowiedz