Wpis z mikrobloga

mi9se


@Ignac96: poza amazonami moze byc problem znalezc ten telefon w normalnej dystrybucji a nie od januszerki. Nawet w Chinach jest problem z dostepnoscia.
S10e to bedzie skok jakosciowy i jesli zalezy ci na aparacie to jego bym wlasnie rozpatrywal, z malym ale.
Wszedzie pisza ze bateria jest... no jest za mala. Jesli mi5 wydawal ci sie pradozerny to z s10e moze byc gorzej. Sot rzzedu 3.5-4h mowi sam za siebie.
@Ignac96: I co wybrałeś coś w końcu? Bo ja sam chciałbym swoją Mi5 wymienić, ale no... albo bateria słaba albo ekran kupa, no i weź wybierz jakiś telefon w 2020r. Ja nie wiem, może baterię w tej Mi5 wymienię i jeszcze rok przeżyję, bo nic znaleźć dla siebie nie mogę :x
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pacik19: Lipa jest straszna, nic nie kupiłem na ten moment. Xiaomi mi 9 se oscyluje w granicach 1000-1500 zł gdzie 1000 zł to używka. A ten telefon nowy w x-komach był za 1350 zł. Samsung Galaxy s10e tak ok 1600 za używkę trzeba mieć, ale poważnie się zastanawiam czy warto dopłacać, bo kurczę to jednak tylko telefon. Na instagrama wrzucę zdjecie raz na pół roku. Tyle z lepszego aparatu.
@Ignac96: Cooo, można wiedzieć skąd? Sam bym chętnie za tyle S10e szarpnął ;__;
Gratulację zakupu ogólnie, mam nadzieję, że będzie Ci służyć, fajny telefonik.

Ja jak teraz nic nie kupię to chyba na iPhone 12 będę czekać, bo podstawowa wersja ma mieć 5,4"