Wpis z mikrobloga

I wtedy wchodzi Karolina, lat 19, brutto 1.5k i klaruje babci netto 7k o telefonach, a potem na przerwie przegryzając cheeza z Maca w Galerii dalej dławi się ze śmiechu jaka jest kumata i jak ładnie leginsy za 15 PLN opinają jej grubą dupę, odsłaniając białe stringi z recyklingu po murzyńskich namiotach z Kinszasy.
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: no napisała, że Pani ma na jednej usłudze tyle giebe, na drugiej tyle giebe i na trzeciej tyle giebe - myślisz, że kto jej te usługi opchnął?( ͡° ͜ʖ ͡°) pani karolina niechybnie #!$%@?ła czwartą usługę, tym razem na bezpieczne giebe, ale to już szczegół o którym nie warto wspominać.

nawet "normalne" (nie firma krzak sebastiana, bo normalne to w sumie nigdy nie były) upodobniły
  • Odpowiedz
coś mi się zdaje że to fake
65+ ma dwie usługi a konsultantka na początku mówi o gigahertz-ach?
Gdzie się podaje GHz na fakturach?
  • Odpowiedz
65+ ma dwie usługi a konsultantka na początku mówi o gigahertz-ach?

Gdzie się podaje GHz na fakturach?


@jusstt: Najbardziej "rozpowszechnione" 5G w eterze to sieci wifi 5 GHz z nazwą z końcówką 5G, więc pewnie na początku założyła, że to to
  • Odpowiedz
@NotARobot: Pewnie ma dwa numery (domyślam się, że swój oraz męża/dziecka) i internet mobilny jako stałe łącze w domu, sam mam podobnie i jak wchodzę w podsumowanie to pokazuje mi 115GB w planie komórkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz