Wpis z mikrobloga

@ap0linary: Do teraz w sumie nie wiadomo, czy nie dopieprzą się do tego, że jeden z tych załączników (xls) nie został wydrukowany i podpisany, bo i takie sytuacje się zdarzały :D
@Daronk: system dziurawy jak sam #!$%@?, 3 lata temu wypelnilem i podpisalem profilem zaufanym pit i mnie wezwano za brak podpisu... głąby głąby i jeszcze raz głąby. a co sie okazalo na miejscu jak poszedlem do urzędu? ze owszem trzeba bylo podpisac, ale chodzilo o zupelnie inne rzeczy, ktorych nie napisano na wezwaniu by nie bylo szansy sie przygotowac na odparcie zarzutów
@carnaval: ale ten system jest jebnięty. Umiem czytać i poradziłem (chyba) sobie bez wiekszych problemów. Ale nie ma wiele odpowiedzi na pytania. Kolejno, to urząd więc coś co powinno być logicznie nie zawsze jest. Jak podpisuje profilem zaufanym epuap to trzeba podpisać załączniki czy nie? Niby na logike nie, bo podpisuje, ale nigdy nie wiadomo co urzędowi strzeli do łba. Tak samo było z zusem. Wniosek o anulowanie składek, brak odpowedzi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzuf22: no były problemy, są i będą, ale to nie zmienia faktu, że trzeba być DEBILEM by nie wypełnić tego wniosku (jak @ap0linary który się pogubił). Lol, urząd jak urząd. Będzie problematyczny.

Wysyłasz wniosek i czas pokaże. Mowa tutaj o "trudności w wypełnieniu", a nie o samej ustawie i pomocy, która jest o kant dupy rozbić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzuf22: potem paaanie ja tu bankrutem jestem. No sorry, ale jeśli osoba prowadzi tak swój biznes jak jest "aktywna" (nie umie wniosku wypełnić) to niech ginie.

Założyłem rodzicom profil zaufany (bank), uzupełniłem obydwa wnioski (pożyczka + odroczenie ZUS), podpisałem i wysłałem, czy to takie trudne? Mamy XXI, góógla, fejsa, fora. Tysiące osób są w takiej sytuacji jak my. Wystarczy zapytać...
Założyłem rodzicom profil zaufany (bank), uzupełniłem obydwa wnioski (pożyczka + odroczenie ZUS), podpisałem i wysłałem, czy to takie trudne?


A wcześniej:

trzeba być DEBILEM by nie wypełnić tego wniosku


jeśli osoba prowadzi tak swój biznes jak jest "aktywna" (nie umie wniosku wypełnić) to niech ginie.

.
@carnaval: To czemu rodzice sami nie wypełnili? Niech giną DEBILE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sawa_N_marS: patrz kilka wpisów wyżej, gdzie pisze o zaradności ojca xD jakoś się tego nie wstydzę, że mój ojciec nie ogarnia w choi rzeczy, a mama ma czasem problem z kompem i jakby nie moja pomoc to by zginęli w tym XXI w ¯\_(ツ)_/¯ no, ale ma im kto pomoc.

Nie masz nikogo takiego? Nie ogarniasz ZUSOW SRUSOW WNIOSKOW PANIE TO OSZUSTWO to naucz się używać góógla lub odpuść z biznesem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@infamouz: ale wiesz, że tam też pracują ludzie? W większości Grażyny po 50, które ledwo ogarniają smartfony. Młodzi mają wyjść na ulicę z widłami czy co?

I tka się coś ruszyło bo wprowadzili epuap. Kilka/kilkanaście lat, Grażyny odejdą do domu Pana, młodzi obejmą stołki i może się coś zmieni ¯\_(ツ)_/¯